Máte narozeniny? Přijďte je oslavit k nám do Buster Beaver’s s naším novým VIP narozeninovým balíčkem Deluxe: salónek až pro 30 osob plus 10 obřích pizz a 10 džbánků limonád dle vašeho výběru v ceně! A samozřejmě zvláštní představení s bobrem Busterem a jeho ansámblem lesních přátel! To vše pouze za 199,99 $ + DPH! Pizzerie Buster Beaver’s! Tam kde rozhodují děti®! (Prime Video)

Malyszs

Nejlepší epizoda celé suprové 3. série. Každá dějová linka je dotažená k dokonalosti, a to i ty, které dostaly doslova prostor jedné minutové scény, jako je linka Deepa a A-Traina. Linka s Mindstormem je nějakým způsobem totálně geniální. Soldier Boy na to jak málo má prostoru, tak dělá naprostý maximum a já to kurevsky miluju. Noir a jeho animovaní kamarádi jsou asi ten nejlepší nápad, co mohl kdo vymyslet. Cokoliv kde je Homelander je prostě nádherný, to je klasika. A i ten zbytek s Kimiko, MM, Frenchiem a Starlight se uzavírá naprosto skvělým způsobem a všechno to do sebe krásně zapadá. Hlavně MM, jeho OCD a dcera, před kterou se stále neúspěšně snaží neukazovat, jak strašně rozbitej člověk ve skutečnosti je. ()

Sany33

Príbeh: Sildier Boy je na stope Noara, ktorý si zatiaľ ujížďa na animovaných postavičkách skoro tak ako Homelander na kravskom mlieku priamo z vemena. Zatiaľ si Deep dáva trojku s chobotnicou a Butcher čelí svojim démonom z minulosti. Prevedenie: Nebolo to horšie ako predchádzajúci diel ale chýbali tam tie orgie. Finálna informácia o tom ako sa Soldier Boy urobil do kelímka asi prekvapila iba málokoho. 90% ()

warrenur

V tejto epizode ma asi najviac zaujalo Noir-ovo vnutorne vnimanie "kreslenych spolocnikov". Nahliadli sme za zavoj toho, ako sa zbavili Soldier Boy-a a typek z minulosti s dalsou fajnovou schopnostou odkryl prekvapujuci pribuzensky vztah nasho blondacika s krehunkym egom a schopnostami bohov. Inak vsak len mierny nadpriemer. 60% Po minulej epizode slabucke s dramatickymi preslovmi o rodine, ako vo Fast & Furious... .meh. ()

TotalCarnage

Osobne si myslím že táto epizóda je jedna z najlepších v tomto seriáli a najlepšia v tejto sérii (áno, prekonáva u mňa aj všetkými chvalený herogazmus). Vďaka posledným 3 preživším z Paybacku+ Butcherovi a Hughiemu ktorý odhaľujú tajomstvá z minulosti a tajomstvá užívania dočasného Véčka. Animované spomienky Noira pre mňa najlepšia časť filmu. ()

FrankSusta

Wow! Předposlední epizoda a ani tak není vůbec nic jistý. Zatím se to nijak neuzavírá a nesměruje k nějakému konci, ale užijeme Black Noirovi animované sny, Homelanderovo pití mléka (legendární), rozmlácení obličeje skrz na skrz, trojka s chobotnicí, sjetý Soldier Boy, Butcherovi noční můry a ostatní. Prostě wow! Zase se začali utvářet nová citová pouta k postavám, a jsem fakt zvědavej, jak moc fuckin' diabolical bude konec. Fakt čumim... ()

• Když Homelander (Antony Starr) dojí krávu, tak hraje píseň „Crimson And Clover“ od Tommyho Jamese & The Shondells. (Duoscop)