Jste zváni na výroční 70. Herogasmus! Při vstupu musíte předložit tuto pozvánku! Platí stejná pravidla jako vždy: žádné kamery, žádní nenadaní hosté, kteří nepodepsali mlčenlivost, nejsou svolní ke všemu a nedají to do médií! Hračky si přineste vlastní, ale jídlo, alkohol a lubrikanty budou všem k dispozici! A nezapomeňte potvrdit účast, abychom znali počet návštěvníků kvůli cateringu! (Prime Video)

Eliott

Již scéna s orgiemi se postarala o netradiční a zároveň nezapomenutelný seriálový zážitek. Zhruba v polovině jsem nevěřil, že to může být ještě lepší. Od nástupu Soldier Boye se však rozpoutá hotové tornádo a úroveň jde rázem tak strmě vzhůru, že jen těžko hledám slova! Je to zkrátka tak skvělé, že i kdybych vzal stranou bezchybnou akční a komediální stránku epizody, stále to rozuzlením propracované zápletky vydá na jednu z nejlepších epizod. Celkově se dokonce nejspíše dílo zapíše mezi to nejlepší, co jsem kdy viděl. Ever! No, nemohu se dočkat co nám ještě v závěru seriál nabídne. 100% PS: Možná teď zbytečně hledám mouchy, ale měl jsem vzato, že se Homlanderovi silou nemůže nikdo rovnat. Proto jsem byl celkem zaskočený, že Butcher na drogách s ním dokáže vést vyrovnaný souboj. ()

DJ_bart

no tpč, tak co CUMim. Jestli jste si mysleli, že The Boys už nemohou jít dál za tolerovanou mez toho, co dokáže 'rating R' v rámci televizního formátu nabídnout – jmenovitě explicitního vyobrazení sexu a násilí – tak tahle epizoda vás přesvědčí o opaku. Akorát ten koncept Herogasmu je tristně nevyužitej a nijak kreativní. Zlatý prciny.... ()

BrooksW.Here

Úplná šialenosť a zatiaľ hádam najlepšia epizóda celého seriálu! The Boys ma neprestávajú prekvapovať a tretia séria nemôže byť lepšie rozbehnutá, zatiaľ si ide neskutočné bomby (inak sa to vystihnúť ani nedá 😆). Fakt sa teším na zvyšné časti! ()

LND

spoiler Pane bože, KONEČNĚ mu někdo nafackoval! Je to jako když jste na hokeji a váš tým dá gól. Perfektní díl, perfektní závěr. Těším se, co pro nás mají tvůrci připraveného ve zbytku série. ()

Martrix

Tvůrcům se nějak daří posouvat dál a dál hranice toho, co je možné v TV vidět. Sex, násilí, vulgarita vše ve prospěch příběhu, nikoliv jako snaha ohromit a podbízet se úchylnému divákovi. V podobných výjevech si nelibuju, ale sem to prostě patří. Dělá to postavy a jejich motivy mnohem uvěřitelnější. Násilí tady nepůsobí jako zábava, ale spíš jako zdůraznění toho, že to není nablblá show, nebo hra, ale opravdu tvrdý příběh o střetu sráčů vs větší sráči vs několik slušných lidí. Tvůrci se nebojí jít až za hranu a divák tohle prostě ocenit musí. Předvídat, co se bude dít další epizodu, je skoro nemožné. V porovnání s tímto seriálem, vám budou ty disneyovské plytkoanusády, připadat jako večerníčky pro retardy. ()

FrankSusta

Pro (chlípné) znalce komiksů rozhodně jedna z nejočekávanějších epizod. Herogasm je v komiksech totiž označována událost, na které se sejdou všichni superhrdinové a pořádají neuvěřitelně zvrhlé orgie. No... a tvůrci se rozhodli tuto událost zfilmovat (zeseriálovat/zepizodovat, nevím jak se říká zfilmování do seriálu). No... pane bože!!! Nejchlípnější, nejdrsnější, nejdrastičtější, nejakčnější, nejvícenervydrásající epizoda! Ať už jde o rozemletí obličeje o chodník, kuřbu chobotnicí (Deep se dočkal), Párek lásky (jak se jmenuje česky postava v komiksech),  či konečně pěstní souboj, který má ale neuvěřitelný koule a můj zájem si získal na těch sto procent! Protože vidět tři supráky (včetně Butchera) mlátící toho zmrda Homelandera, to je prostě skvost a vrchol čehokoliv, ať už tý nejpromakanější akce z nejpromakanějších akcí, či ta nejvíce na city hrající bitka v historii na city hrajících bitek. Totální náhul! To, čeho jsme se dočkali v celém seriálu se nám sem dostalo dvakrát tolik... teda, kromě prostoru pro Frenchieho a Kimiko, kteří mi tam tak trochu chyběli.  (a i přes to, řže mi to nepřijde jako úplně nejlepší díl, tak to je) KULERVOUCÍ MEGANÁHUL PLN VŠEHO CO MÁME NEBO NEMÁME RÁDI ALE I TAK SI TO NÁSLEDNĚ OBLÍBÍME DVAKRÁT TOLIK ()

Remivsremi

Co k této epizodě dodat, kromě naprostého úžasu a potlesku? Konečně je tady silná alternativa ke všem klasickým komiksovkám, která stojí na vlastních nohou, odkazuje jak na komiksové tak aktuální dění a dokáže si s vašimi pocity pohrát v plné škále. ()

BROKEN_

Do prdele to byla paráda. The Boys servírují svoji nejlepší epizodu. Jsem nakonec rád, že Herogasm se neřešil tolik a spíše se děj posunul kupředu. Začíná jít do tuhého a neskutečně se těším na zbylé dva díly. Překvapily mě emoce, jeden konkrétní souboj postav byl vynikající a při závěrečném proslovu Starlight jsem měl husinu. Nevím čím tohle budou chtít tvůrci trumfnout. P.S. Antony Starr při jedné scéně kdy mluví sám se sebou opět neměl chybu. Ten chlap je borec. :-) ()

Sany33

Príbeh: Soldier Boy sa vracia aby povraždil členov svojho bývalého tímu. Butcher a Howee mu v tom pomáhajú aj za predpokladu, že sa pohádajú so zvyškom bandy. Kimiko a Frantík bojujú o život proti lokálnej mafiánke. Atrain sa chystá pomstiť chromého brata. Homelander konečne ochutná ako chutí vlastná krv a v neposlednej rade Deepa vyfajčí chobotnica. Prevedenie: Asi najlepšia epizóda vôbec. Každá dejová linka sa pohla nenormálne dopredu a zo súboja Soldiera a Homelendera idú až zimomriavky po chrbte. Ak si k tomu ešte pripočítame Herogasm plný obnažených štetiek, plný počet tento diel neminie. 99% ()