Dnes vás exkluzivně živě na streamu pro předplatitele Superporn.com čeká #SoubojRobertků! Který z robertků inspirovaných Sedmičkou rozdrtí v této tvrdé výzvě své soupeře? Bude to Homelanderův hvězdný přirážeč nebo Starlightin elektrický hvězdo-brátor? Dívejte se s námi, jak vyzkoušíme všechny tyto penetrátory rozkoše v akci. Pouze na Superporn.com! (Prime Video)

Sany33

Príbeh: Parta ide do Ruska aby našla tajnú zbraň na zničenie Panákov. Ale nájdu nanajvýš zmutovaného škrečka a jedného zabudnutého hrdinu. Zatiaľ sa Homelander dostáva k moci a eliminuje svojich nepriateľov vďaka zrade A-traina. Prevedenie: Seriálu vôbec nedochádza dych a dokáže dokonale prekvapiť svojou brutalitou a nemilosrdným kántrením rádoby hlavných postáv. Akčná jazda ktorá jednoducho neomrzí. 95% ()

FrankSusta

Tak se nám po týdnu vrací třetí série The boys, a je snad i lepší než-li předešlé dva díly (nepočítám první díl, jelikož to byl nářez). Díl nám nabídl opět mnoho solidní akce a černého humoru, že se v radosti jen topím a kochám se kupříkladu křečkem na Véčku či - jak popis napovídá - soubojem vibrátorů, během kterého krev teče proudem. A Hughie se nám čím dál víc začíná přibližovat komiksové předloze - nemůže se oholit a někomu (silou zkřivené vůle) rukou prorazil břicho skrz na skrz. Wow!!! ()

William_

Spoiler alert: Doufám že zrada A-Traina bude v dalším díle dobře vysvětlena a smrt "nového" hrdiny pěkně oplakána. Sranda s křečkem na mnoho lidí zafungovala, ale pro mě to byla docela meh... Test vibrátorů ovšem zachránil veškerou srandu a The Boys na véčku nevěstí nic dobrého pro dobré vztahy v bandě. ()

warrenur

Haluz, dianie v ruskej zakladni bola az prilis uletena. Spomenuty levitujuci skrecok sice vycaril usmev na tvari, ale celkovo mi zmeny stran a zvraty, zvlast ten, co udajne urobil A-train, prisli nelogicke az hlupe. Ano, bol to zabavny diel, ale mam dojem, ze tento raz je to prvoplanova zalezitost. Uvidime, aku rolu v tom zohra Soldierboy, zrejme jeho schopnost bude nejakym sposobom "definitivna". Zatial najslabsi diel 70% Opat ma vsak nadchlo, ze Homelander je v kazdej casti svojou povahou paradny zaporak..v tomto dieli mi, neviem preco, obcasnymi uskrnmi, pripomenul nasho Matovica :) V podstate nevyspytatelna postavicka so silnou destrukcnou zonou, ktora dokaze vydesit, ci ovladnut "priestor". ()

BROKEN_

Jediný důvod proč nemohu udělit plný hodnocení je pár zvratů a nelogičnosti. Především okolo A-Traina. Co to mělo na konci sakra znamenat? Tohle přece nemohli scenáristé myslet vážně, že ne? Jinak se ale jedná jako vždy o zábavný díl, který nenudí, všechno odsýpá a čím dál víc nás připravují na nevyhnutelné. Zničení Homelandera. Btw ten křeček byl vynikající... tohle chci od tohoto seriálu vidět častěji. :-D ()

• Scéna, kdy Hughie (Jack Quaid) prorazí rukou břicho nepřítele, odkazuje na první komiks, ve kterém Hughie tímto způsobem zabije poprvé kohokoliv. (FrankSusta)