Spolu se svým doprovodem jste v úterý v 19 hodin zváni na premiéru filmu "Úsvit sedmičky" do Lamplighterova sálu ve věži Voughtu! Po projekci budete moci položit otázky režiséru Adamu Bourkeovi; následovat bude after party, kde za gramofony nastoupí Super DJ Malchemical! Sledujte s námi největší skutečný příběh o původu amerického superhrdinského týmu číslo 1 a buďte u zrodu legendy! (Prime Video)

Necrotongue

Po zkušenostech z předchozí série jsem nečekal až takto kvalitní nástup do nové řady. Šel bych klidně i do páté pěticípé, ta ale nakonec padla za oběť všem těm povinným, módním replikám, ty mě fakt dráždily. Kromě těchto podbízivých momentů jsem se ale velmi dobře bavil a mám zatím pocit, že by mohlo jít ve srovnání s předchozí řadou o vydařenější záležitost. / Poučení: U gay hrátek se vyplatí nekýchat. Z vícerých důvodů. 4*+ ()

William_

Pomrknutí na neúspěch Zacka Snydera u DC aneb #ReleaseTheBourkeCut nebo parodie na Ant-mana. Sakra kdyby takhle vypadal třetí Ant-man nemusela to být taková srajda. Start 3. série se v mnohém podobá první sérii, protože Vás ani v jednom případě nenechají autoři na chvíli vydechnout. Stane se toho tolik, že půda pro ostatní díly je více než královsky předpřipravena. Brilantní votvírák! ()

Martrix

Přehlídka zvrhlých nápadů a násilí pokračuje. Z nějakého důvodu mi to nepřipadá tak zábavné, jako v první řadě, ale uvidíme. Zatím slibuje první epizoda dost turbulentní vývoj, takže se nejspíš máme nač těšit. ()

FrankSusta

...aneb to, co jsem tak moc potřeboval. Mé obavy vůči třetí sérii po skončení série druhé (třeba jako že další série je zbytečná) jsou úspěšně vyvráceny a já jsem rád, že jsem rád, jelikož tohle byl naprostý odpal!!! Hromady nadávek, parodie na DC, topení v kokainu, šukání panenky Barbie, exploze penisu, a mnoho dalšího nám tento díl nadělil, a je to prostě bomba!!! The boys válej, a jsem fakt zvědavej na další díly této megasérie!!! ()

Remivsremi

Seriál neztrácí nic ze svého zvráceného půvabu a naopak stále nachází další a další způsoby jak přeměnit lidi v hromadu rozmašírované kaše. Linka hlavního příběhu byla parádně představená, všechny narážky na naší dobu i popkulturu stojí za to a Boys jedou rozvážně dál a bez zaškobrtnutí. ()

BROKEN_

#ReleaseTheBourkeCut. Tenhle seriál mi hodně chyběl. Úvod třetí řady na jedničku. Buduje základy pro celou řadu a připomíná divákům v čem tahle show vyniká. Antony Starr v roli Homelandera mě nepřestává bavit a já ho žeru při každé scéně. Jedna brutální scéna s chlápkem, který se dokáže zmenšovat neměla chybu :-D. Jo tenhle seriál jsem už potřeboval :-) P.S. Strašně se těším na Soldier Boye! ()

Sany33

Príbeh: V ktorom sa posúvame o dekádu dopredu. Homelander seká dobrotu ale začína mu z toho kvapkať na karbit. Starlight dostane ponuku, ktorá sa neodmieta. Bucher a jeho tým lovia "Panákov" už iba v medziach zákona. Do hry sa nám dostáva nová partička superpanákov. Prevedenie: Normálne som si užíval toho Homelendera zahnaného do kúta. A je iba otázka času kedy vybuchne a začnú po lese lietať triesky. Starlight už nie je zakríknutá školáčka ale vystrkuje aj rožky a to bude dosť zaujímavé. 91% ()

kenkaku

Už jen podle “viděli jste” jsem zjistil, že vůbec nemám ponětí o čem byly předchozí rady. Opravdu nechápu jak moc těžké je točit uzavřené řady aby si nebylo nutné pamatovat detaily toho co jsem viděl před bambilionem let. No nic. Asi jsem hodně zapomněl, protože “gay scéna” mi přišla chvilku jako vykrádání Diktátora (scéna s porodem) a pak celkem debilní (jak mohl zmenšená tak rychle běhat po místnosti?). ()

warrenur

Paradny otvarak. Pri brutalnych a i wtf-scenach a zvratenostiach mravencenie. :) Tesim sa na schopnosti 24hodinoveho SUP-a? Slusne napady a i podarene dialogy. Otravoval ma paradoxne Starlight-in sexualny partner. :) A tak ma pobavila krvava sprcha v zavere. 85% Takmer dokonale. ()

tomik99

Jsem nesmírně rád, že tvůrci se rozhodli zásadně posunout v ději a taktéž posunout své postavy. Druhá řada už ztrácela dech jistou překombinovaností a recyklací. Teď je vše zase na jiné startovací čáře a mnohem lépe se na to dívá. ()