Aby pomohli Viktorii Neuman úspěšně zažalovat Vought, Mallory s bandou společně hledají odpovědi od nepravděpodobného zdroje. Hughie se dozvídá děsivé novinky o Starlight. Mezitím Homelander a Stormfront prosazují svůj plán na Compound V. (mikki089)

Eliott

A to jsem si nedávno říkal, že seriálu chybí surovost první série. Až na roztahované ježdění furt někam jsem si epizodu moc užil. Deep a jeho Jehovisti mě také moc baví. A samotné finále vzbudilo hodně otázek a teď už jen zbývá neposrat poslední díl. P: tak trochu doufám, že Homelanderovi hrábne a stane se tvrdým diktátorem. ()

castor

Úvod s tlouštíkem je povedený, stejně jako superhero porno. The Seven už ví, že Starlight je „zrádce“ a uvězní ji v ocelovém vězení ve Věži. Záchrana ale přijde, jen k tomu Hughie bude potřebovat „pomocnou ruku“ (doslova). Butchera dostihla minulost (rodiče), jeho milovaná Becca zase nečekaně přichází o syna. Gigant Vought je u soudu, kde ovšem budou „padat“ hlavy. Jak vidno, hodně sarkastický díl. Ač jsme občas značně přešlapovali na místě, tohle sedmé zastavení se povedlo. Jízlivé tematizování superhrdinů jako blyštivých celebrit s kontrasty bezohledných činů pokračuje. Finále je za rohem. ()

Necrotongue

Projednou mi ani nevadilo, jak si tady tvůrci vybíjeli svou frustraci z Trumpa, protože strýček Dolfi nebyl zrovna humanista a D.T. se od něj liší jen fyziognomií a nižším IQ. Když ale odhlédnu od politiky, šlo o vydařenou a zábavnou epizodu, která mi v závěru připomínala finále americké školní soutěže ve výrobě funkčních modelů sopek. ()

raimi odpad!

Pamatuju se, jak jsem si u prvních epizod první série říkal, jak je to super, že tvůrci dělají celkem slušnou satiru a nesklouzávají do levičáckého blouznění. Ale to už je všechno pryč. Už od směšnýho začátku epizody se zlými médii, která vás donutí jít a zavraždit indického prodavače, protože divně čuměl, jsem tušil, že to bude zlý (obzvláště v kontextu událostí poslední doby, kdy média podporují nepokoje a násilnosti BLM a Antify v US městech a jedou brutální dezinformační kampaň proti Trumpovi). Ona celá druhá série je na h*vno. Blíží se volby a levice z Trumpa šílí, melou o tom i ze spaní a v médiích pak jedou furt dokola tu samou písničku: "Orange Man Bad, Orange Man Bad, Orange Man Bad, Orange Man Bad...". Navíc je to nudný, rozvleklý, bez emocí, směšný, trapný, natahovaný. Furt se za někým někam jezdí a nic z toho. Bliju. ()

William_

Problém který s tímto dílem (potažmo 2. sérií) mám je ten, že obsahuje až moc WTF momentů. Třeba záchrana Annie z jedné z nejhlídanějších budov Voughtu působila opravdu komicky a tak jednoduše, že by to zvládl i sám Frenchie. Ale pobíhání s useknutou rukou a otevírání dveří bylo funny, to nebudu lhát. Úvodní scéna kde můžeme vidět typickou zmanipulovatelnou ovečku taky na výbornou. Výbušný konec tohoto dílu slibuje epické završení 2. série. ()

Martrix

Dát plný počet této epizodě je jako přiznat se, že jste polodementní psychopat libující si ve sledování explicitně sexuálních a násilných scén, nebo že máte velmi zvrhlý smysl pro humor. Intrikaření a vykecávání opět vystřídalo staré dobré vybuchování hlav, řezání končetin a cuntování Butchera. Tato postava je pravděpodobně nejdokonalejším ztělesněním výrazu motherfucker. Po dlouhé době se zase těším na další epizodu a štve mě, že jsem nevydržel čekat a nesjel tuto řadu podobně jako tu první, na jeden zátah až vyjde celá. PS: velká škoda, že se nenašlo víc prostoru pro Johna Noble ()

Lenka.Vilka

Trochu se nám rozjela myšlenka, že čím víc bude hrdinů, tím bude svět lepší. Ok, potom budou všichni, všichni na tom budou stejně a začne to od začátku kvůli skupinám. Klasika. Analogie hrdinství s pornem byla skvělá. Konec skvělý. Finále bude zajímavé a jsem na něj hodně zvědavá :) ()

Remivsremi

Dnes to bylo už celkem dost natahované, a i když se finále snažilo a vytvořilo výbušnou atmosféru, nemám z epizody dobrý pocit. Protože se nic zásadního nestalo, přestože se snažili o nějaký posun, nemělo to správný nádech. ()

ZeroCZ1233

Výborná epizoda, v níž opět probíhá satirizace společnosti a pop kultury celkově (porno parodie), zároveň se dostává místo i na expozici postav, ale nejvíc skóruje s úvodem a závěrem. Úvod je až mrazivě přesnou definicí propagandy a co dokáže s lidmi udělat, kdežto závěr je kulrevoucí výbušný zvrat dosavadního dění. Už se nemůžu dočkat finále. ()

Sany33

Príbeh: Volt dal prehlásenie že našiel vo svojich radoch špióna. Annie je teda odhalená a stáva sa plnohodnotným členom party. Samozrejme až potom čo ju Haugie zachráni. Súdny proces proti Voltu je jedno veľké krvavé fiasko. Prevedenie: Už som si myslel, že seriálu dochádza šťava a potom prídu takto za sebou hneď dve brutálne časti plné zvratov. Scenáristi sa s tým moc neserú a nechajú zdanlivo dobré dejové postavy uhorieť alebo ležať v kaluži krvi s vybuchnutou hlavou. Finále je tu. 97% ()

LachtanShows

Ty jo, tam, kde jsem ke konci první sérky dost remcal a skoro se místy až nudil v počátcích této, tam jsem teď ke konci vyloženě zaháčkován, všechny motivace do sebe umě zapadají a na pozadí zdařilé akce a slušného gore se tu schyluje k dynamicky nabitému finále. ()

warrenur

"Ostraha" veze sa spolieha na technologicke vydobytky a nie je tam jediny strazca....ina haluz. Inak celkom zabavny diel. Masaker v sudnej sieni v zavere ma svoju "stavu". Zeby holohlava pasazierka z ustavu predosleho dielu? ()

kostej_ odpad!

Dosud skvělý tvůrce Kripke bohužel předvedl obrat o 180 stupňů a stal se i podle rozhovorů v médiích velkým bojovníkem proti nadřazenosti bílé rasy (rozhovor např. zde: https://www.google.cz/amp/s/www.cbr.com/the-boys-season-2-tackles-white-supremacy-systemic-racism/amp/ ), čímž všem normálně uvažujícím lidem pamatujícím ještě podobné komunistické masírky tento seriál naprosto zdiskreditoval. V rozhovoru mimo jiné odsoudil vůbec ideu superhrdiny, a tedy i všechny superhrdinské filmy, jako produkt bílých supremacistů. Cílem Hollywoodu je dnes zřejmě skončit s koukatelnou tvorbou. ()

tomik99

Celá zápletka je o sejmutí jedné společnosti či odhalení toho, co dělají. Řeší se to prakticky už od samého začátku a pokaždé, když je Banda tak blízko, dostane se opět na začátek. Začíná to být už malinko únavné a připomíná mi to Prison Break, kdy se Michael snažil odhalit nekalosti Společnosti a trvalo to celé čtyři řady. Tady to začíná být nuda už teď... Seriál se snaží tvářit maximálně (sexisticky) vážně, ale Hughie opět z nejstřeženější budovy v USA prakticky sám zachrání svou milou... ()