K Billymu a Hughiemu se do týmu přidá nový člen Frenchie – odborník přes zbraně a techniku. Za Frenchieho pomoci se pokouší zlikvidovat superhrdinu Translucenta. (FrankSusta)

Sany33

Príbeh: Do cesty za Hugieho pomstou sa dostáva superhrdina Translucent. Na túto prácičku bude nutné rozšíriť team o odborníka na zbrane a tým je Franchie. Ako ale zabiť super hrdinu, ktorý je neviditeľný a jeho telo je nepreniknuteľné?  Prevedenie: O dosť lepšie ako prvá časť a dosť sa nám predstavujú charaktery na oboch stranách. Mňa ale stále zaujíma o čo ide Butchovi a prečo je tak zasadený na superhrdinov, ale to sa asi za chvíľu dozvieme.  Frachie je veľmi dobrá postava a mám silný pocit že si ju o chvíľu obľúbim ešte viac. 91% ()

Cappuccino

Návšteva onkológie pobavila a zo Sedmičky je zatiaľ najvýraznejší Homelander, ktorý do epizódy priniesol aj trochu napätia. Dúfam však, že v ďalších častiach ponúkne seriál okrem skvelého humoru aj nejakú hĺbku. Šialené správanie superhrdinov je zatiaľ síce naozaj zábavné, ale časom môže omrzieť. Okrem toho musia tvorcovia vystavať aj nejaký hodnotnejší príbeh, na čo však majú dostatok priestoru a možností. Zatiaľ veľmi dobrých 4/5. ()

vodkasesemte

Nepochopil jsem ten překlad. Translucent. You will teach me to ourrun cancer? Ppl love team-up. I need you to charm the shit out of this congressmen. Cause thats I m good for. Smile, look pretty. No, you just need to let me protect you. You are gonna protect me? Gods are pure and they are perfect and they are above it all. And they need to stay that way. You are leaking. You are good boy. You are sensitive boy. Come home (je na cestě). Est.  1982 Proč ho zabít? Stačí ho někam zahrabat. Obrátit jeho superschopnosti proti němu. Zpíval by jak ptáček. Whou are you? A water ballon filled with blood and meat. I m not the one whos trapped. America runs on weapons. Why have average, when you can have extraordinary? The girl said no. Fuck off. Si věříte, holčičky. Brzy vytečete na ulici. I know a little about a lot of things. Hair so black it absorbed the light. I carry them all with me. Its like scars in a way. Už jsem myslel, že na ni nedojde. You cant always be in control. Ready? I was born ready (to už neříkám). Feels like butter, baby. That feels different. Always look for cameras. This is a dirty fucking pool. Ask anything. Keep your hands clean. ()

Necrotongue

Super, nadšení po první epizodě mi nejen vydrželo, dokonce se upevnilo. I druhý díl byl patřičně výživný, příběh mě opravdu baví a tvůrci do něj dostali i A- Trainovu návštěvu dětské onkologie, která mě totálně odrovnala. Seriál s takovou dávkou cynismu a bezskrupulózního jednání mi snad tvůrčí kolektiv natočil na přání. ()

castor

Fešáci v upnutých trikotech, prvoplánově kladní, zoufale nudní, zachraňující nás šváby před intergalaktickým zlem. Elasťákoví superhrdinové mě neberou. Pár pokusů proběhlo, občas to bylo (dokonce moc) fajn (druhý Captain America), vesměs ale v přítomnosti těchhle nadexistencí zívám a sleduju hodinky. Karl Urban coby ostřílený Butcher a Jack Quaid coby pískle Hughie to můžou změnit. Tvoří totiž páteř týmu, který má za to, že superhrdinové představují v reálném světě hrozbu. Argumenty Hughieho jsou jasné, o Butcherových důvodech, proč by každého superhrdinu viděl nejraději někde naloženého v sudu, se teprve dozvíme. Říkají si The Seven a reprezentují gigantickou společnost jménem Vought, která tvoří jejich veřejnou image a spravuje všechny ty zlaťáky, které tahle parta přináší. A že jich není málo. Zatím z nich vyčnívá blonďatý nováček Starlight (Erin Moriarty), která brzy pochopí, že se její modly nechovají tak, jak si představovala (a občas před ní sundají elasťáky), hlavní kápo, neohrožený egoman Homelander a neviditelný Translucent, který se občas rád prochází po dámských i pánských záchodech. Právě toho naše čerstvě poskládaná skupina, která se rozrůstá o nové týpky Frenchieho a Mother's Milk, zajala a trošku mu pocuchala pěšinku. PS: A-Trainova návštěva dětské onkologie skvostná. ()

• Písnička, která hraje ve 2. minutě, je „Dans Ma Ruche“ od Guizmo. V 8. minutě hraje „Neat Neat Neat“ od The Damned. Ve 21. minutě „La Foule“ od Youssoupha. Na konci epizody „Cherry Bomb“ od The Runaways. (Duoscop)