Hughie Campbell (Jack Quaid) přijde o svou přítelkyni – proběhne skrz ni superhrdina A-Train (Jessie Usher). Společnost Vought, jenž vlastní většinu superhrdinů, se tuto informaci začne pokoušet udržet v tichosti – smlouvami o mlčenlivosti, úplatky apod. Náhle za Hughiem přijde podivný muž Billy Butcher (Karl Urban), jenž tvrdí, že je státním zaměstnancem s úkolem udržovat superhrdiny na uzdě, a nabídne Hughiemu práci. Hughie ji přijme a Billy mu začne ukazovat temné stránky superhrdinů. (FrankSusta)

MoiJe

Neviem. Ked v uvodnych titulkoch pisali 18+, cakala som explicitne nasilie a sex. V skutocnosti je vsetko len v naznakoch a k drsnacine to ma daleko. I ked chapem, ze sexualne vydieranie hned prvy den prace nie je ziaduce pred mladezou ani len naznacovat. Blbe je, ze zatial nie je k akej postave citit sympatie. Superhrdinovia su zaporaci, hrdinovia su neasertivny chlapec, ideologicka dievcinka co vyzera ze nevie svoje schopnosti smerovat na jednotlivcov a urcite ma ohromny collateral damage, a Karl Urban snaziaci sa zneuzit spominaneho neasertivneho chlapca. Ale dobre, piloty pre komiksovky su osemetne, musia rychlo predstavit cely universe, idem omrknut dalej. ()

3DD!3

Výborná adaptace brutálně zábavného komiksu. Tvůrci zatím netlačí na pilu, ale i tak je to co předvádí těžký nadstandard. Explicitní humor, násilí a litry krve, i ty po Hře o trůny postrádané penisy zde najdete. Linka s Hvězdičkou je skvěle zvládnutá, Erin Moriarty to sekne. Urban jako Řezník vládne a Simon Pegg potěší. ()

Nevka

Minimálně o třídu lepší, než Pilot obdobně řazené Doom Patrol. Občas sice odhadnete, co se asi stane, ale i tak je to šílené, r-kově zábavné a mnohdy totálně nepředvídatelné (The Deep). Těším se na to, co z toho vznikne dál. ()

castor

Ale jo, docela mě to vtáhlo. Evan Goldberg a Seth Rogen jsou kamarádi od dětství. Spolupracovali spolu na spoustě fláků včetně Superbada, Apokalypsy v Hollywoodu nebo Interview. Teď si vybrali superhrdinný svět, ve kterém jsou naši tajtrdlíci krapet morálně pochybní. S jejich značnou silou totiž přichází velká zodpovědnost, což je téhle bandě docela šumák. A jeden takový superzávodník zrovna fatální rychlostí doslova proběhne přítelkyní mladíka Hughieho (syn slavných rodičů Jack Quaid). Zůstanou mu jen její ruce a oči pro pláč. Hrdinova absolutní lhostejnost nad tragédií spustí Hughieho solidní zlost. Jízda plná řízné hudby, adrenalinu, černého humoru a krvavých orgií má zelenou. Skvělý protipól. Mirek Dušín má volno. ()

Cappuccino

Výborný úvodný diel, ktorý ukázal skazenosť niektorých superhrdinov, zopár poriadne bizarných scén a skvelého Karla Urbana. Od plného počtu tomu ešte niečo chýbalo, ale verím, že ďalšie časti budú viac prepracovanejšie a svet antihrdinov ma poriadne vtiahne. ()

honajz

Líbí se mi téma - v podstatě si myslím, že to celé vzniklo znechucením nad současnou vlnou superhrdinů ve filmech, kdy už to je spíše k pláči, a ne zábavě, jako tomu bylo třeba v 70. letech se Supermanech. Je tu černý humor, nebere si to servítky, superhrdinové si vlastně jen jedou svůj byznys jako nějaká mafie a prohnilí jsou až na půdu. Ale jak píše v komentáři MoiJe, není tady komu zatím fandit. Simon Pegg se jen mihne, idealistická superhrdinka - nováček se také hledá, mladík stále hledá své drsnější a nezakřiknuté já, a postava Karla Urbana sice vypadá drsně, ale je nejasná a nečitelná. Tak uvidíme když tak příště. ()

Necrotongue

Jako obvykle jsem zanedbal teoretickou přípravu, takže jsem věděl jen to, že snad půjde o "superhrdinský" seriál. Děj první epizody mě tedy zastihl naprosto nepřipraveného na tu nálož, kterou jsem dostal. Všechno to, co jsem už několikrát kritizoval na filmech o mirkodušínovských superhrdinech tady chybí, místo toho se tu při nehodách polykají cizí zuby, poprvé mi nevadil ani odkaz na MěTaky, dolary vládnou všemu a Karl Urban je dokonalost sama. A aby toho nebylo málo, dostal jsem jako bonus luxusní soundtrack. Tohle jsem si fakt užil:-D ()

Lenka.Vilka

Příjemný začátek, který navnadí. Celá pointa příběhu je skvělá a zpracování dechberoucí. Scéna s Invisible cunt byla skvělá. Chcete si najmout hrdinu? Klidně, ale podle mojich pravidel. Chcete být hrdina? Stačí zvládnou pohovor. Plus skvělej ost. Já jsem spokojená. ()

PavelVanekArt

Zapojení superhrdinů do moderní zkažené doby byznysu je cool, troubové (Hughie a Starlight) v hlavních rolích, fajn eRko, super Karl Urban a sympatickej soundtrack. První díl nadchnul, očekávám minimálně držení laťky. ()

Martrix

Skvělá odpověď na komixy, kde se to hemží superskautíky a patetickými bláboly. A nemohla přijít od povolanějšího chlapíka, než je Garth Ennis, kterému není nic svaté a nebojí se nastavit zrcadlo tomu schématickému kýči, který je pro hollywoodskou tvorbu typický. Máme tady svět, kde se se superhrdiny zachází jako s jinými celebritami, tzn. jde hlavně o busines. Je to svět velmi podobný tomu našemu. No a pak tady máme někoho, komu se nelíbí, že by jim mělo všechno procházet jen proto, že "zachraňují svět". Karl Urban je úžasný, vypadá jako mladší brácha Benicia Del Toro, ostatní jsou neokoukaní, ale o to je to všechno lepší. Skvělé triky, spousta krve a násilí(působí to uvěřitelněji, jinak to nevyhledávám), trocha sexu, ale hlavně inteligentní scénář!!! Mám radost...je to prostě to, co mi nedal Doom Patrol, nebo Watchmen. Zábava pro dospělého a chytrého diváka. ()

Remivsremi

Parádní začátek. Pozvolne uvedení do děje, představení hlavních postav a prokreslení světa superhrdinů, kde ne každý (jestli vůbec někdo) si hraje na Mirka Dušína. Pokud se bude první řadu řešit spíše "detektivní" linka, budu moc rád. Potenciál je zde obrovský. ()

Phietros

Konečně seriál o komixovích superhrdinech! Černý humor se tam hodí jak poklice na hrnec, akce, postavy hrdinů i zápletka, kde je jasné jakým směrem se nejspíše budou odehrávat další díly! Úvodní pilot na jedničku, ale plný počet si nechávám v záloze! Smrt přítelkyně, kterou doslova rozmetal A-train vyvolá nenávist Hughieho... Asi nejmíň mi seděl Anthony Starr v roli Homelandera, jinak obsazení a ostatní hrdinové super! 85% ()

Sany33

Príbeh: Hugieho život sa otočí o 180° keď mu cez jeho priateľku prebehne komerčný superhrdina a rozseká jej telo na kusy. Ako na zavolanie sa v jeho živote zjaví Butch,, ktorý mu dáva možnosť pomstiť sa celej super hrdinskej spoločnosti. Na pozadí sa objavuje nový superhrdina, ktorý si musí zvykať na nekalé praktiky svojich kolegov. Prevedenie: Na môj vkus dosť naturálne ale na druhú stanu je to o to zaujímavejšie a inovatívnejšie. Sadol by k tomu Slovenský dabing s tým Českým ma to dosť uspávalo. Karl Urban (nar. 1972, Nový Zéland) ukázal, že vie hrať podobné drsné charaktery a nezaostáva mi nič iné iba sa tešiť na ďalšiu časť. 85% ()

Loki_Six

"This is like that scene in The Matrix. Now, you could take the fucking red pill, right? Spend the rest of your life jacking off, crying into your chai tea green latte, what the fuck. Or you could take the blue pill. Or is it the red pill? Anyway, take the other pill - and quit being a cunt." ()