Hughie Campbell (Jack Quaid) přijde o svou přítelkyni – proběhne skrz ni superhrdina A-Train (Jessie Usher). Společnost Vought, jenž vlastní většinu superhrdinů, se tuto informaci začne pokoušet udržet v tichosti – smlouvami o mlčenlivosti, úplatky apod. Náhle za Hughiem přijde podivný muž Billy Butcher (Karl Urban), jenž tvrdí, že je státním zaměstnancem s úkolem udržovat superhrdiny na uzdě, a nabídne Hughiemu práci. Hughie ji přijme a Billy mu začne ukazovat temné stránky superhrdinů. (FrankSusta)

Phietros

Konečně seriál o komixovích superhrdinech! Černý humor se tam hodí jak poklice na hrnec, akce, postavy hrdinů i zápletka, kde je jasné jakým směrem se nejspíše budou odehrávat další díly! Úvodní pilot na jedničku, ale plný počet si nechávám v záloze! Smrt přítelkyně, kterou doslova rozmetal A-train vyvolá nenávist Hughieho... Asi nejmíň mi seděl Anthony Starr v roli Homelandera, jinak obsazení a ostatní hrdinové super! 85% ()

Lastsurvivor

Tak takhle mě už dlouho žádný pilot nepřesvědčil...brutalita a r-kový humor v kombinaci s dobrými herci, nic pro slabé žaludky, ale pro odrostlé fanoušky superhrdinů dokonalá temná parodie na téma co by se stalo, kdyby superschopnosti dostali náhodní lidé v reálném světě, kde má hlavní slovo marketing a podíly z prodeje reklamních předmětů. Naprostá pecka. ()

Sany33

Príbeh: Hugieho život sa otočí o 180° keď mu cez jeho priateľku prebehne komerčný superhrdina a rozseká jej telo na kusy. Ako na zavolanie sa v jeho živote zjaví Butch,, ktorý mu dáva možnosť pomstiť sa celej super hrdinskej spoločnosti. Na pozadí sa objavuje nový superhrdina, ktorý si musí zvykať na nekalé praktiky svojich kolegov. Prevedenie: Na môj vkus dosť naturálne ale na druhú stanu je to o to zaujímavejšie a inovatívnejšie. Sadol by k tomu Slovenský dabing s tým Českým ma to dosť uspávalo. Karl Urban (nar. 1972, Nový Zéland) ukázal, že vie hrať podobné drsné charaktery a nezaostáva mi nič iné iba sa tešiť na ďalšiu časť. 85% ()

Necrotongue

Jako obvykle jsem zanedbal teoretickou přípravu, takže jsem věděl jen to, že snad půjde o "superhrdinský" seriál. Děj první epizody mě tedy zastihl naprosto nepřipraveného na tu nálož, kterou jsem dostal. Všechno to, co jsem už několikrát kritizoval na filmech o mirkodušínovských superhrdinech tady chybí, místo toho se tu při nehodách polykají cizí zuby, poprvé mi nevadil ani odkaz na MěTaky, dolary vládnou všemu a Karl Urban je dokonalost sama. A aby toho nebylo málo, dostal jsem jako bonus luxusní soundtrack. Tohle jsem si fakt užil:-D ()

castor

Ale jo, docela mě to vtáhlo. Evan Goldberg a Seth Rogen jsou kamarádi od dětství. Spolupracovali spolu na spoustě fláků včetně Superbada, Apokalypsy v Hollywoodu nebo Interview. Teď si vybrali superhrdinný svět, ve kterém jsou naši tajtrdlíci krapet morálně pochybní. S jejich značnou silou totiž přichází velká zodpovědnost, což je téhle bandě docela šumák. A jeden takový superzávodník zrovna fatální rychlostí doslova proběhne přítelkyní mladíka Hughieho (syn slavných rodičů Jack Quaid). Zůstanou mu jen její ruce a oči pro pláč. Hrdinova absolutní lhostejnost nad tragédií spustí Hughieho solidní zlost. Jízda plná řízné hudby, adrenalinu, černého humoru a krvavých orgií má zelenou. Skvělý protipól. Mirek Dušín má volno. ()

• Písnička, která hraje z radiobudíku, je „Barracuda“ od Heart. V 54. minutě zazní „London Calling“ od The Clash a na konci epizody „The Passenger“ od Iggyho Popa. (Duoscop)