Ore ga suki na no wa imóto da kedo imóto džanai

• Japonsko 俺が好きなのは妹だけど妹じゃない (viac)

Autor románů Yuu Nagami se pravidelně účastní spisovatelských soutěží, ale zatím nevyhrál ani jednu. Navzdory opakovaným neúspěchům zůstává neochvějný ve svém odhodlání stát se lepším spisovatelem. Když se podívá na seznam vítězných autorů v poslední soutěži, do které se zapojil, všimne si, že v soutěži dominoval někdo jménem Chikai Towano. Brzy zjistí, že se za pseudonymem skrývá jeho sestra Suzuka. Suzuka nemůže nikomu prozradit, že je Chikai Towano a žádá svého bratra, aby zaujal její místo. Yuu souhlasí s jednou podmínkou: bude se nadále vydávat za Chikai Towano, dokud nevydá svou vlastní knihu. Dokud se tak nestane, Yuu využívá svou novou identitu jako příležitost ke zlepšení svých spisovatelských dovedností a setkání s kolegy autory a novými známými. (IronicY)

DaweForeman

Trochu mi to přijde jako docela solidní napodobenina "Eromanga sensei", kdy tu máme zase svět tvorby (novely a mangu) a zase komplikovaný vztah mezi bratrem a (loli) sestrou, kdy ostatní hrdinky oproti ní nemají šanci. Takže jako obvykle se omílá neustále dokola to, jak malý sestřičky jsou to nejlepší a k tomu se přidává několik ecchi situací s různými hrdinkami (takže začarovaný mnohoúhelník) a vtip. Svým způsobem to nepřináší nic nového (krom svého originálního zasazení) a proto není o co moc stát. Animace je celkem solidní, ale pokud se člověk chce vyvarovat otravné cenzury, tak si musel počkat na necenzurovanou verzi a po hudební stránce nic moc zajímavého. ()

Skillakappa

Nejdříve sem si říkal že je to dost solidní anime, ten incest v tom mi ani moc nevadil, ale později sem začal víc a víc vnímat otřesnou animaci a grafiku. A v posledních asi třech epizodách toho bylo prostě moc. Anime s malinkatou sestřičkou je dost a lepších. (i když vynecháme tu velkou řadu hentai) Jsou i horší anime, těch 35-40 % si to zaslouží. ()