Senran kagura: Shinovi Master – Tokio jóma hen

• Japonsko 閃乱カグラ SHINOVI MASTER -東京妖魔篇- (viac)

Godhaj

„Training… or turkey? The ultimate choice!“ Hodní i zlí holčičí nindžové se tentokrát musí spojit proti netvorům přicházejícím z jiné dimenze. Jenže nic nakonec není tak černobílé, jak to vypadá. Dvanáctidílná série působí zprvu trochu chaoticky, ale postupně divák odhaluje napjaté vazby mezi hlavními postavami, takže příběh ve výsledku dává smysl. Hodně času se ale tráví vzájemnými souboji, které stejně slouží jen k sundávání vyzývavých oblečků. Tyto vsuvky nesmírně brzdí tempo vyprávění natolik, že se mnohdy za celý díl příběh neposune ani o píď. Výsledek je proto dost nudný a nezajímavý. ()

Akira777

Čím víc znám hry tím víc mě tahle série štve, protože se to vše točí jen kolem Yumi a trochu Fubuki (ačkoliv u Fubuki je to jen dobře), jenže Yumi je v Japonsku populární, ale není dvakrát zase tak moc zajímavá. Bohužel kroěm příběhu Yumi se tady toho moc nedočkáte. Samozřejmě snažili se dát i nějaký příběh Asuce, aby se neřeklo, jenže na to víceméně docela kašlali. Upřímně ano příběh se točí i kolem Fubuki, a její příběh je dosti zajímavý, jenže máme tu nové hrdinky, které člověk vůbec nepozná, pokud nehraje hry a to mě štve asi nejvíc. Třeba příběh Shiki, Yozakury, Minori a Murakumo, což jsou tým Yumi a nic. Kdyby tohle byla třetí série a druhá aspoň se řídila hrou Shinovi Master, kde poznání těhle postav je. ()