WWE Evolution se uskutečnila 28. října 2018 v Nassau Veterans Memorial Coliseum (Uniondale, New York). Na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) Trish Stratus & Lita vs. Mickie James & Alicia Fox
2) Women's Battle Royal
3) Toni Storm vs. Io Shirai (2018 Mae Young Classic Finals)
4) Sasha Banks, Bayley & Natalya vs. The Riott Squad
5) Kairi Sane vs. Shayna Baszler (NXT Women's Championship)
6) Becky Lynch vs. Charlotte Flair (Last Women Standing, Smackdown Women's Championship)
7) Ronda Rousey vs. Nikki Bella (Raw Women's Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Naozaj neviem, či je v budúcnosti možné, aby čisto ženská PPV mohla byť pravidlom. Neviem, či by takýto projekt mohol z dlhodobého hľadiska poskytnúť dostatočný materiál, naozaj na to nemám jasný názor. Ale jedno viem iste. Do tohto projektu vložili ženské wrestlerky všetko čo bolo v ich silách a je nutné konštatovať, že totálne zatienili mužský wrestling v roku 2018. Doposiaľ sa jednalo o najlepšiu PPV show roka. Či to boli stálice na vrchole kariéry, či mladé talenty, či staré legendy, malo to šťavu, akciu, osobné spory, nápady, extrémne momenty, proste všetko čo má dnešný wrestling prinášať. Som naozaj milo prekvapený a skláňam sa pred odvahou, nápadom a samotným prevedením, cez organizáciu až po samotné protagonistky. Waw, waw, waw. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Salute“ od Little Mix. (TheSpearCZ)
  • Jedná se o vůbec první show v historii celé společnosti, kde nastoupí pouze ženy. (TheSpearCZ)
  • Na této show se jako úplně poprvé v historii uskutečnil Last Women Standing Match. (TheSpearCZ)