Šelmy

Kdesi na jihu Francie si Laura a její sestřenice Anne užívají horké, vlhké a lenivé letní dny na táboře. V noci, za zpěvu cvrčků, se teenageři kradou ven ze svých stanů, aby se mohli muchlovat v autech. Proslýchá se, že ve křoví číhá divoké zvíře – přestože je slyšet a cítit, zahlédnout se dá jen zřídka. Tomuto zvířeti je kladeno za vinu zmizení několika mladých lidí. Všichni mají nervy na pochodu, a to včetně Laury, která se rozhodne vyřešit záhadu mizející mládeže na vlastní pěst. Přitom narazí na místního spisovatele, který ji děsivým způsobem fascinuje. (Cinemax)

Davies182

Je to tak, jsem vskutku nepoučitelnej, a budu na tyhle rádoby zajímavý HBO dramata čumět až do konce věků, a neodradí mě nikdy ani průměrný kritiky, nižto nezajímavá synopse - protože proč tomu nedat šanci a neudělat si názor sám, žejo... Takže teda varuju před tím, že v tomhle filmu jsou dobrý jenom 2 (slovy dvě) věci: dvacetiletá prdelka dcery Johnnyho Deppa, a sem tam okouzlující atmoška pozdně letního francouzskýho kempu. Jinak nic. Prostě divnofilm o vraždícím levhartovi a nenaplněné lásce. ()

brasek

Depp v sukni provokuje a to je jedna z mála vecí na ktorú sa dá pozerať v tomto snímku. Príbeh nie je veľmi zaujímavý, zápletka mierne baví lenže vyvrcholenie je také, že neviete čo si máte o celom tom všetkom myslieť. ()

Vančura

Hodně divný film, ale divný v tom negativním smyslu, kdy se vám vůbec nechce nad tím přemýšlet, co tam znamenají ty věci, které se tam dějou. Postava Laury (Lily-Rose Depp) mi navíc byla extrémně nesympatická, tím jak se chová a jak tam zabíjí ty zvířata. A vůbec, tohle je zkrátka film, u kterého se těšíte, až skončí, a to je prostě špatně. ()