Norm Macdonald Has a Show

(relácia)

Komik Norm Macdonald moderuje své slavné přátele v nenucených rozhovorech, od přihlouplých po vážné. A dojde k mnoha nečekaným zvratům. (Netflix)

Slasher

Čistě náhodou jsem zabrousil tady na tu Netflix talk show, zůstal přes půlku dílů a je to super - nenucená, vtipná, freestylově působící. Kde jediný, co mě místy sere, je iritující smích sidekicka Adama Egeta. Výběr hostů skvělý, Norm se baví kamarádsky, padne spousta storek s řadou dalších známých lidí, má to svoje milý kouzlo. Koho pobavil country dědek Shaver, nedejte si uniknout tady pátý díl (potažmo všechny). "Before the show, we were discussing upstairs and Billy Joe said that he’s fucked a few watermelons in his time." ()

supEnoc

Kdo miluje Norma, bude milovat i tohle. Sice jsou tam oproti jeho Youtube live show znát určitý hranice, nicméně stále super-funny. Snad dostane víc svobody, pokud bude druhá série. Edit: Komentář psanej po prvních třech epizodách, všechny nakonec nejsou zas tak super funny. ()

dezert

Jasně, pořád je to vtipný, je to Norm, takže by byl skandál, kdyby nebylo. Ale je to hodně ořezanej Norm. To, co si mohl dovolit na Youtube podcastu, si nemůže dovolit na Netflixu, a show tím trpí. Sice ta flow je pořád dost rozvolněná, ale oproti Norm MacDonald Live jsou to v podstatě normální rozhovory o tom, co Norma zajímá. A pravdou je, že Norm není zrovna nejlepší tazatel na světě. Nejlíp si asi sednul s Michaelem Keatonem a Drew Barrymore, a taky s Lettermanem, i když ten vypadal poměrně zmateně z toho, co se to rozhodl produkovat. Úroveň hostů je docela vyvážená, nikdo tam vyloženě nevyčníva, ale zase tam nikde není žádnej zapamatování hodnej moment typu "9/11 was a national tragedy" nebo tak. Adam Eget nemá v podstatě žádnej prostor, jeho otázky jsou z valné většiny normální, a zbytek času se směje jak debil, kolikrát nedostane ani prostor při vtipech. Přitom třeba u Shyamalana se vyloženě nabízela Egetova proslulá otázka "Where do you get your ideas from?". Vtipy na Queensboro Bridge zmizely (jednou se objeví, ale těžce vybuchne), šikanování Egeta je taky pryč, stejně jako vtipů a hlášek, u kterých si člověk v podcastu řekl, že tohle by mu jinde neprošlo (no a taky se stalo). Asi by bylo lepší, aby se Norm vrátil zpátky na Youtube, do své show za 5 dolarů, kde si bude moct dělat, co se mu zachce, protože Netflix mu nesvědčí. ()