Carmichael po Gelderově vraždě přijíždí do Barcelony. Hanna, Clara a Kat se skrývají ve vile na úbočí. Hanna se vrací do hotelu a získává Gelderův seznam cílů. Pomohla jí Marissa, která sleduje Carmichaela k vile a vydírá ho, aby odhalil kolegy z vedení Utraxu. Hanna pomáhá Claře navázat kontakt s matkou a poté se vrací za Marissou, aby jí pomohla zničit Utrax. (Prime Video)

warrenur

Naladu v zavere vynikajuco dotvoril song od Agnes Obel - Dorian a i ten titulkovy od britky Hannah Reid. Akcia sice trochu preexponovana, avsak vizualne "catchy" a vsetci sme dievcatam priali uspech. Na tretiu seriu je teda zamiesene a "targetov" bude zrejme dost. ;) Tesim sa na "duo" Marissa - Hanna ()

kenkaku

Naprostý scenaristický odpad. Těch LOL zvratů a situaci! Hanna se vydáva za kluka a má na sobě bíle tričko s vystavenýma lentilkama pod kobercem (to dnešní kluci maj), postavy mají neskutečnou intuici aby děj gradoval a hlvně ten závěr... musel jsem si ho pustit 3x a stejně to nechápu proč... jediná hvězda je za solidně nazočenou akci (i když tak debilně sestavenou, že by jeden brečel). ()