Natalie je lékařkou, která nemůže otěhotnět. Vzhledem k pohnutému dětství je psychicky narušená a rozhodne se dítě získat za každou cenu. Vyhlédne si jednu ze svých těhotných pacientek a té hodlá dítě ukrást... Natalie Barnesová měla pohnuté dětství. Byla po porodu ukradena z porodnice a do osmi let žila se svými únosci jako s vlastními rodiči. Zejména otce velmi milovala. Když policie zjistila, kde unesená dívka žije, vrátila ji biologickým rodičům. To neproběhlo v klidu a Nataliin otec-únosce spáchal před jejími zraky sebevraždu zastřelením. Natalie, pravým jménem Cara, ke svým biologickým rodičům již nikdy nepřilnula, trpěla stockholmským syndromem, a když se osamostatnila, vrátila se ke jménu Natalie Barnesová. Moc ráda by měla dítě, ale ani přes opakovaná umělá oplodnění se jí nepodařilo otěhotnět. Když k ní do ordinace přijde mladý pár Aubrey a Matt, který očekává svého prvního potomka, rozhodne se k hroznému činu. Matt jí totiž velmi silně připomíná jejího otce-únosce a Natalie chce jeho dítě. Dá Aubrey nějaký prostředek, který později vyvolá krvácení. Vyděšená Aubrey hned spěchá do ordinace a zde se od Natalie dozví, že nemá v pořádku děložní hrdlo. Hrozí jí potrat nebo předčasný porod. Dítě je zatím v naprostém pořádku, ale aby to tak i zůstalo, musí Aubrey po celý zbytek těhotenství ležet. Mezitím se zaměří na Matta, kterého svede a vyspí se s ním. Předstírá, že má o Aubrey zájem, a dochází za ní domů. Dá jí dárek. Je to prý hudba, která je dobrá pro dítě. Ve skutečnosti má v přístroji kameru, kterou z domova sleduje dění u Aubrey a Matta v ložnici. Dál Matta pronásleduje, ale Matt nemá zájem. Jenže Natalie je neodbytná. Neváhá dokonce dorazit i na oslavu, na kterou ji nikdo nepozval. Aubreyina sestra Janelle začíná mít podezření, že Natalie a Matt spolu něco mají. Janelle není z těch, které by dlouho chodily okolo horké kaše, a tak se Natalie zeptá, jestli se jí Matt líbí. Natalie tvrdí, že ji muži nezajímají, protože je lesbička. To slyší Aubreyina kamarádka Vicky, kterou později Natalie pozve k sobě a pak ji zabije. Mezitím se Aubrey od Janelle dozví, že Matt měl něco s Natalií. Janelle měla podezření, sledovala její dům a viděla ho tam. Při té příležitosti našla v rozsypaných odpadcích informaci, že Natalie byla jako dítě unesena. Společně s Aubrey si o tom vyhledají informace na internetu. Aubrey ze všeho toho stresu začne rodit. V žádném případě však nehodlá jet rodit k Natalii. Je jí jasné, že jí chce ukrást dítě. Netuší, že je Natalie pozoruje a všechno ví... (TV Prima)

sharkamell

Místama prkenné a nelogické, nebýt Diny Meyer (kterou jsem mimochodem vůbec nepoznala, ač mi "ta herečka byla celou dobu povědomá"), dám jednu hvězdu. ()

Vabr

Dávali to na Prima Love, tam jsou vždycky takovéhle super filmy, na který se divá moje babička, tak jsem neotálel a musel se dívat s ní. Už podle názvu jasnej trash. Flashbacky na drogtorku nedávají vůbec smysl, jsou zbytečný a to co chce, je taky kravina. Absolutně jsem nepochopil, proč nabaluje tamtoho chlapa, když je pak ve vaně s lesbou, sama o sobě řekla potom, že není možný, že s ním spala, protože je lesbička a nakonec se (ne)dozvíme, že není??? Asi je to k neuvěření, ale v tomhle filmu se objeví násilnej porod, přestřelka, skákání ze střechy, smrt ve výtahu zaviněná zřícením výtahu, uštknutí jedovatým chřestýšem, baseballový zápas, odporně zlomená noha, která se musí uříznout, červený balónek na oslavě s hororovým klaunem a ženská, co má v sobě vetřelce. VYHODNOCENÍ: LESBA, CO ŘÍKÁ, ŽE NENÍ LESBA, POTOM JE VE VANĚ S LESBOU A NÁSLEDNĚ ŘÍKÁ, ŽE LESBA ZASE NENÍ! | EDIT 22.11.2020: Nejdřív jsem dal tomu odpad. Po druhým zkouknutím 1* a po nějaký době dávám 2*, protože si myslím, že si to nezaslouží ode mě mít tak málo vůči ostatním Prima Love filmům. Byla to komedie bez mozku, u který jsem se dost zasmál. ()

kingik

Dina Meyer si vytvořila patent na mrchy. Kéž by se našla v budoucnu produkce, co by její vnady patřičně zúročila. Divák se nestačí divit, jak je její gynekoložka zrůdná a bisexuální, navrch postižená "Stockholským syndromem". A má choutky uloupit (ještě nenarozené) dítě manželskému páru Corin Nemec a Jen Lilley. A neobejde se to samozřejmě bez decimace jejich soukromí a k dosažení maxima využije svých ženských zbraní. Příznivci tv thrillerů mohou být spokojeni. Správná dávka napětí je jim vstříknuta do žil, pánské trenýrky se boulí, neboť Dina Meyer je i po padesátce náležitá svůdnice a tvůrci mají snahu nemít strukturu zápletky tak úplně prostoduchou, tedy v rámci jejich tvůrčích možností a schopností. Je však zcela evidentní, že obratnost scenáristky Jennifer Godson je rozsahem nevelká, ačkoliv nápady celkem chrlí. Brian Skiba film postupně natlakoval do hutnějšího finále, což je na tv thriller přímo zázrak. Dina Meyer a spol. pranic nehleděl na okatě naivní puls zápletky. Divákům jistě učaruje soft erotický nádech, Dina Meyer, Jen Lilley a Kelsey Griiswold, divačky si budou kousat nehty o osud nenarozeného dítěte. Zúčastněným verva nechyběla a nedokonalost k těmto televizním produkcím prostě patří. 6/10 ()