Poslední okamžiky před vraždou. Christian čelí těžkému rozhodnutí. Policie zatýká podezřelého. Smutek žene Guzmána k neuváženým činům. (Netflix)

David.Darco

Ani finále ma nepresvedčilo o výnimočnosti Elity. Milión face palm momentov. Nefunkčné situácie, pofiderné motivácie. Záver epizódy zanechal vo mne zmiešané pocity. Chcem pokračovať? Nechcem pokračovať? Keby som nevidel La casa tak by som to zrejme zabalil. Uvidíme. ()

LachtanShows

Přesto že je nejslabší epizodou celé sezóny (tak trochu paradoxně), nakopává divákovu nezastavitelnou zvědavost do dalšího dění a přesvědčuje mě, že jsem po dlouhé době našel ku*evsky poutavý seriál. ()

castor

Marco Polo. A je to tady. Wow, osudová láska bude hned následující den společným útěkem zpečetěná. Anebo taky ne. Guzmán narovnává svůj charakter, Omar si bude užívat svých každodenních deset minut, Christian chce být rovnocenným partnerem. A vrahem může být klidně zahradník. Za mě jen nedovařená teenagerovská omáčka s podivnými surovinami. Moje zvědavost směrem ke druhé sérii je na bodu mrazu. ()