Guzmán se snaží získat Nadiino odpuštění. Polo a Christian se sbližují na plese. Lu uplácí učitele. Kvůli splacení dluhů musí Nano provést tajný úkol. (Netflix)

castor

Minule chystal večírek Samuel, na kterém se mnohé „zamotalo“, teď jsou to rodiče Guzmána a Mariny, kdo připravil dobročinný galavečer pro smetánku. Ponechaná cenovka na obleku jednoho ze studentů nám má ukázat (!) sociální rozdíly, každopádně Samuel aspiruje na jednu z nejotravnějších postav série. Jeho starší bratr Nano, který se vrátil z vězení, má další problém se splácením dluhů. Christianovo zapletení do podivné trojky pokračuje. Není to ani energické, ani divoké. A záběry z policejních výslechů jsou dost mdlé, respektive zatím jen na efekt. Evidentně další seriálové zklamání od Netflixu. Momentálně je to z mé strany jen o lehkém zájmu, jak to celé skončí. ()

LachtanShows

Vlastně nevím, jestli mi vyhovuje, že už předem víme, kdo na konci umře, na druhou stranu tím seriál hodně vybočuje ze škatulky obyčejných kriminálek, kde se celou sérii vyšetřuje jediné úmrtí. Je chvályhodné, že scény z výslechu pouze doplňují klasické dění, jež má směřovat k oné tragédii. ()

David.Darco

Po štyroch dieloch som sa konečne utvrdil v tom, čo mi išlo hlavou už od orvej epizódy. Elita u mňa najviac dopláca na to, že som skôr ako ju videl Sex Education, Euphoriu, prvú sériu 13 reasons a ešte určite iné seriály na ktoré si nespomeniem, no v prípade prvých dvoch tam boli rovnaké témy spracované buď vtipnejšie, depresívnejšie, hlbšie, dôkladnejšie a uveriteľnejšie. Napriek tomu že sa seriál posúva k lepšiemu každou epizódou (i keď dosť pomaly) nedokážem ho prestať porovnávať s tým, či oným iným seriálom. Pri čom platí čo som povedal vyššie. Nepochybujem že pre Španielsku mládež a možno aj mladších ľudí ako som ja ide o atraktívny seriálový zážitok. Pre mňa je to však stále solídny priemer. ()