Samuel chystá večírek, kde Nano zkouší získat Marinu a alkohol v punči připraví překvapení nejednomu páru. Nadiu trápí zjištění o Guzmánovi. (Netflix)

castor

Chytlavý příběh z prostředí studentů, kteří řeší svůj sexuální život i sociální rozdíly (a ještě k tomu vážný zločin), si představuju jinak. Nevím, zda je to tím, že mi není šestnáct, ale zatím je to hodně průměrné klouzání po povrchu. Je tady další večírek, na kterém drogy a alkohol lehce zamíchají děním mezi několika páry a vztahy. Nějaký ten zadeček, nějaké to prso, ale Netflix zdá se šlápnul vedle, „jeho“ postavy mě zoufale nebaví. Záběry z policejních výslechů docela úsměvné. Evidentně další seriálové zklamání. ()

David.Darco

Klasika v podobe párty, ktorá sa tak trochu zvrtne. Ale naozaj iba trochu. Oproti prvým dvom dielom mierne zlepšenie. Nezáživné flashforwardy začínajú byť konečne zaujímavejšie, čo vrcholí na konci epizódy. Pribudli nám odvážnejšie sexuálne scény a situácia medzi postavami sa začína komplikovať. Napriek tomu sa nedokážem zbaviť pocitu, že sú niektoré zmeny vo vzťahoch príliš urýchlené a teda neuveriteľné (niekedy až hrúza). A sympatie tam zatiaľ tiež veľmi nefungujú. Na výrazné zlepšenie to nevidím. Ale tento krát celkom pohodlné 3 hviezdy. ()

LachtanShows

Skutečně mě nenapadlo, že mi bude ještě po dvacítce tolik bavit seriál ze střední školy. Neděje se tady totiž nic v jiných seriálech nevídaného, přitom mě ale sledování dalších epizod enormně láká a postavy se mi zamlouvají naprosto všechny. Už i Guzmán, jehož sbližování s Nadiou mi prozatím přijde nejpozoruhodnější. ()