Do temnoty - Série 1 (2018) (séria)

Školní duch (S01E11)

(epizóda)
  • USA School Spirit

Skupina nerdů zůstane po škole uvězněna v budově a je konfrontována s legendárními školními strašidly. (AXN)

Trevor

Skupina študentov zostane po škole so svojim učiteľom Armstrongom, ktorý sa rád pozerá na dno pohárika. Keďže pred časom sa stratili dvaja študenti, učiteľ žiakov vyzve, aby z triedy nevychádzali. Zdá sa však, že jedine zakríknutý Brett sa chystá učiteľa počúvať...práve Corey Fogelmanis čoby Brett zvládol svoju úlohu viac ako dobre a zmäteného narušeného chalana zahral ozaj dobre, podobne ako zaujal svojim výkonom v horore Mama a možno má pred sebou sľubnú kariéru nielen v teenagerských filmoch. Rovnako tak príbeh stál zato a po dlhšej pauze sa epizódu School Spirit seriálu Into the Dark oplatilo pozrieť. ()

Vabr

Hodně jsem byl na tento díl natěšenej. Logo admirála je hodně cool a na svý škole bych ho chtěl hrozně taky. Nejhorší popis a titulky zatím z celého seriálu. Nerd je jen hlavní postava, slovo konfrontována si mohli odpustit - je přehnané a slovo legendárními taky. Proč má být jako legendární?! A strašidly! Je tam jeden, tak co melou sakra. Hrozný popis a zní to jako pořádná sra*ka. Díl se zdá hodně fajn a že bude na 4 hvězdy, takže to bude super. Průběh je dobrý a líbí se mi, jak nechce říct, za co je po škole. Je dobré, že to neříká hodně dlouho, ale není to tak, že by to téma totálně pohřbili a nesnažili se to z ní dostat. Jsem rád, že když se zhulili, že nedali úplně divnou kameru a sakra divný efekty. Bohužel díl fakt hodně a nejvíc kazí killy. Jsou všechny totálně mimo kameru a 2 killy z nich jsou hloupý. Kill se sekerou je úplně stupidní a hodně mě naštval. V posledních zhruba 20 minutách se díl začíná hodně kazit z úrovně, kterou měl, i když byl celý díl béčkovej od začátku do konce. Je zde kill se sekerou a zvrat se školním duchem, kterej mě nějak neohromil ani nenaštval. Hodně splácané bylo to, jak se ,,chlubila'' tím, co všechno udělala a působilo to hrozně špatně a lehce směšně a neuvěřitelně. Líbí se mi, jak řekla byla jsem po... a pak se opravila, ale poslední scéna nedává vůbec smysl. Nechápu, jak scénaristi přemýšlí, protože je tu tuna důkazů, že byla po škole. Stejně jak v Nový rok, nové já je objasnění hloupé, ale tady je ještě víc. Kdyby díl udělali normálně, nechali tam tu hodinu, a pak by se jelo normálním stylem a killy byly lepší, tak bych dal 4 hvězdy, ale takto dávám silný průměr. Posledních 20 minut mě zklamalo a killy mě zklamaly nehorázně. ()