Miles a Flora se nechají vtáhnout do strašidelné hry. Tváří v tvář pravdě dojde Rebecca k nešťastnému závěru. Hannah objeví děsivou věc. (Netflix)

Pilda17 odpad!

Tak jsem viděl už asi vše, pokud tohle někoho bavilo, tak dobrý. Já osobně tenhle díl považuji za propadák a nedal jsem ho. 10 minut zvládnout by nejspíš nebyl problém, ale hodinu? To je psycho a člověk nerozumí 90% věci, co herci říkají, takže k čemu to je? Většinu jsem přetočil a doufal, že se to zlomí, ale bohužel. Připadal jsem si, jak kdybych byl pod vodou a někdo mi něco říkal, takže naprosto zbytečný díl. ()

Necrotongue

Po polovině série jsem měl za to, že se při některé z dalších epizod nevyhnu odpadování, ale k mému vlastnímu překvapení jsem se ve druhé půli začal bavit, a zatím mi to ještě vydrželo. Už nemám chaos ani v neustálých opakováních téhož a hlavní bubák je vcelku vydařená:-) ()

Nach

Uzavření minulých linek a v podstatě nastolení směru, kterým se finální epizody budou ubírat. Nebudu tu spoilerovat, ale rozhodně jde o něco odlišného, než u první série. Epizoda si drží nastavenou laťku minulé epizody. Více se zde již věnujeme nadpřirozené, než té lidské části a i když díl nastoluje jakousi představu o možném konci, doufám, že Mike Flanagan překvapí a uhne z vytyčeného cíle. 80% ()

LachtanShows

Tu podobu s dokonalým postarším hororem Ti druzí bych spatřil asi i sám bez přečtené zmínky na internetu, jinak se mi ale ten přehnaně fantazijní styl, kterým se tahle série vydala, vůbec nezamlouvá. Když se nepochopitelné a na první pohled nevysvětlitelné věci dějí v žánru sci-fi, tak se vždycky objeví nějaké logické opodstatnění. To ale bohužel nemůžeme očekávat u nadpřirozeností. ()

warrenur

Sposob a forma, akou nam vysvetlili, to, co sme uz niektori tusili, nema na mna ani zdaleka taky vplyv, ako genialna prva seria. Velke sklamanie. Ach jo...uvidim, s cim pridu posledna dva diely. Slabsi priemer. ()

helraiser

Tak v tomto díle se tak nějak vysvětlí několik linek a praakticky je odhaleno jakým směrem se bude ubírat závěr seriálu. Úplný závěr potěšil a hlavní duch udělal za tímto dílem solidní strašidelnou tečku. ()

ing.man

Tak tady se u mě střídaly momenty úžasu s nechutenstvím. Nejsem fanoušek žánru, moc jsem toho neviděl, ale pořád doufám, že mě dostanou... Že ten svět který se v seriálu vytváří bude nějak funkčně konzistentní, že to nebude čistě romantická nahodilost pravidel... Že se setkám s nějakou zajímavou kauzalitou... (Já vím, není to LOTR). Tedy pořád doufám, ale celkově mě seriál baví i když jsem neshlédl (zatím) první řadu . ()

drkaldj

Tento díl se snažil být dojemný a romantický, dramatický a nepředvídatelný. Některé linie příběhu nebyly moc přesvědčivé (Peterova láska k Bece). Neustálé opakování scének taky moc nepomáhá. Mám trochu strach do jakého konce se to blíží. ()

Jimclark odpad!

No to se snad tvůrci úplně zbláznili, ne?! 😡Po pěti minutách jsem dostal tik do levého oka a po deseti už jsem z toho měl náběh na otok mozku! A pak jsem to zhnuseně vypnul. Mohl by mi někdo z vás, co jste to dokoukali do konce, napsat, co se tam vlastně stalo? Ale srozumitelně, prosím. ()