Henry Wingrave nechce přijmout pravdu a naplno se věnuje práci, ale musí si v sobě všechno ujasnit. Dani osloví Jamie a Flora se ztratí v minulosti. (Netflix)

Nach

O hvězdu slabší, než předchozí díl, ale to jen kvůli rozmělnění a chaotickému pokračování toho samého, co bylo v předchozí epizodě, ale bez onoho vyvrcholení, které předtím působilo jako ucelená skládačka. Nyní toto vše vyvrcholí a zůstává roztříštěnost, která teprve vyvrcholí. Veškeré kvality jsou samozřejmě dále patrny a nemá je cenu vypisovat, přesto ale jednu hvězdu ubírám, protože předchozí díl byl prostě lepší. 80% ()

netahlo

Nastesti o dost lepsi jak predchozi nadhodnocena epizoda. Mala Flora je vynikajici a Victoria Pedretti je bezesporu krasna divka, ktera umi udelat asi nejsmutenjsi oci na svete, nicmene obcas jeji pohybove kreace pusobi ponekud komicky :-) ()

Necrotongue

Budu doufat, že si tvůrci série odbyli své slabé chvíle v první půli řady a že si v té druhé udrží vyšší standard, který nasadili od páté epizody. K fungující atmosféře a konečně se objevující duchařině tentokrát přibylo i přidání funkční dramatické dějové linie; vadil mi jen Jamiein srdceryvný příběh, který mě fakt příliš nebral. 4*- ()

LachtanShows

Ve většině jakýchkoli hororových děl mě dětší protagonisté pekelně iritovali a dlouho jsem dokonce nadával na takové zástupce tohoto soudku, kde se všechno soustředí jen na malé neherce. Zdejší Flora je ale naprosto super (dokonce i český dabing se vyvedl) a její postava válcuje všecky ostatní. Čtyřku můžu tentokrát s klidem na srdci hodit kvůli konečné snaze vysvětlit minulost rodičů i strýce Henryho. ()

Martrix

Zatím asi nejlepší epizoda. Přes všechny postavy se minulost a vzpomínky přelévají stejně surově a neodbytně, jako se oceán valí přes útesy anglického pobřeží. Konečně mají dialogy sílu a konečně se díváme na postavy z perspektivy diváka, který jejich utrpení chápe. Snad to vydrží a celá tato řada nebude horši než ta předchozí o celý řád, ale třeba jen...trochu horší. ()