Vnímavá Theo jako by v neklidné mladé pacientce, kterou pronásleduje hrozivý úsměv pana Smileyho, viděla sebe sama. (Netflix)

Esgalnor

Z "té navíc" se během jednoho dílu stává nejlepší a nejzajímavější postava seriálu. Navíc Theo ztvárňuje vynikající herečka! Seriál má pomalejší tempo, neservíruje horor v pravém slova smyslu, ale zaměřuje se na osudy a traumata jednotlivých postav a skrze flashbacky přenáší nepříjemnou tísnivou atmosféru. Dojde na pár docela silných scén a závěr láká dál. Slabší scénář jsem tentokrát skoro nevnímal - pořád mě uchvacuje řemeslná stránka, režie a práce s detaily (postavy stojící v pozadí při "paranormálních" jevech v Hill House jsou neuvěřitelně creepy!). ()

Anderton

Doporučujem priaznivcom strašidelních pivníc v útrobách veľkých domov. Naopak tí, čo sa podobným miestam vyhýbajú veľkým oblúkom, by si mali nechať zájsť chuť a radšej prejsť na štvrtú epizódu. Asi "najplíživejšia" časť doteraz, len škoda tej jednej lacnejšej ľakačky, mohla byť pokojne aj bez toho zvukového efektu, vystrašila by tak či tak. Skáče sa v čase hore dole, ale vďaka umnému strihu sa budete v deji bez problémov orientovať. ()

Najt

Skvělý díl plný bravurně vyprávěného příběhu s perfektními hereckými výkony. Tato epizoda se věnuje Theo, která je aktuálně se Stevem z rodiny nejzajímavější a to i především díky jejím schopnostem, které zdařile stále tají. Pomalu ale jistě se dozvídáme záhadné události tohoto nepříjemného domu a životy rodiny, která v něm žila. Scéna ve sklepě brrr. ()

ShortyIC

Tretia časť už konečne priniesla to čo som očakával od tohto seriálu. Pútavé flashbacky (kvalitne spracované prepojenie minulosti a prítomnosti) , lepšia orientácia v hlavných postavách, nejaké tie hororové lakačky ale najmä atmosferické scény z Hill Housu. Po prvých dvoch slabších častiach sa seriál konečne uberá správnym smerom a začína ma to baviť. ()

David.Darco

V tretej epizóde konečne nastáva zlom a teda konečne sa divák je schopný orientovať v tom, čo vidí. Minimálne ja som sa konečne naučil kto je kto a čo tu vlastne celý ten čas nehrá. Trochu ma zamrzelo že do seriálu vstupuje istý, podľa mňa už aj v rámci nadprirodzena o ktorom Haunting zatiaľ je, príliš nerealistický prvok. Celú epizódu som to akosi nebol schopný pobrať. Nakoniec som sa s tým však zmieril a vďaka tomu, ako začali tvorcovia vystrkovať rožky s naozaj premakaným strihom, prikloním sa ku 4*. Jednoznačne ma k tomu dokopala aj bodka epizódy v znamení ďalšieho perfektného strihu. ()