Speciální vydání oblíbené televizní soutěže s Alešem Hámou. Velká zábavná soutěžní show, vycházející z oblíbeného denního vědomostního pořadu Kde domov můj?, tentokrát věnovaná „osmičkovým výročím“. V rámci pořadu budou nasazena témata otázek nejen s významnými osmičkovými letopočty: 1918, 1938, 1948, 1968, ale i další, jako například rok 1618 nebo revoluční rok 1848. A také osmičková výročí méně známá, ale o to zajímavější. Jednotlivá výročí, události a otázky budou podpořena krátkými střihovými příspěvky z archivů. Na konci třetího kola dostane vítězný tým možnost zabojovat o jednu z osmi dobových cen vztahující se k významným osmičkám. (Česká televize)

mh.mail

20% - Nevím proč je poslední dobou v televizích tak oblíbené dělat "soutěžní" pořady, ve kterém vystupují v rolích soutěžících známé osobnosti. Bohužel na podobnou vlnu nasedli i autoři jinak výborné soutěže "Kde domov můj". Chápu, bylo potřeba zaplnit pár sobotních večerů, než začne "Stardance", ale tímto způsobem? Viděl jsem díl s Pleslem, Novotným, Měcháčkem, Pazderkovou, Koptou a Tomicovou. Všichni, včetně Aleše Hámy se snažili, seč mohli, ale zábavu ze země nevydupali. Jak se říká, z hovna bič neupleteš. Celé to bylo jenom neuvěřitelně trapné. Stálo to ČT za to, takhle diskreditovat poměrně solidní značku? To měli radši dát místo toho nějaký film. ()

AllShallFall

Ten Háma mě rozbíjí. Chytrej jak radio, hlavně že si sám všechno přečetl, ale zná naší vlast jak svý boty. za chvílí z něj bude normálně kronikář. Kokot. ()

Hannibal1913

Pravda, k tomu stoletýmu výročí by to chtělo něco noblesnějšího, ale za ten výběr otázek z minulosti naší krásnej země a za retro vzpomínky ze scény na koncu pořada dávám bez ostychu 4* ()