Vitální Terry Doolittleová je bankovní úřednicí a vede poměrně osamělý život bez jakékoli radosti. Zatímco sedí u počítače a sní o princovi z pohádky, objeví se náhle na monitoru volání o pomoc od jednoho britského agenta, který byl zatčen v některé ze zemí někde ve východním bloku. (oficiálny text distribútora)

Eruntano

Je to docela vtipné. I když trochu, umm, poplatné své době:-) Český dabing je spráně béčkový... Vzpomínám, že když jsem byl (hodně) malý, patřil v mých očích tento film mezi jakousi aristokracii. Těžko takový dětský pohled popsat dospělým slovníkem. Málem jsem ale zmlátil babičku, když ho vymazala z kazety. ()

Lacike

Whoopi tu hrá úradníčku v banke, ktorá sa pri chatovani na PC zapletie do špionážnej hry. Napriek tomu, že sa vo vedľajčích úlohách mihne niekoľko ďalších skvelých komikov, tak to vôbec nie je vtipné. Väčšinu filmu sedí Whoopi za obstaróžnym počítačom a nudne si píše s nejakým agentom. Potom sa na chvíľu vydá na menšiu misiu a splní triviálnu úlohu a tak stále dookola. Proste nuda. 4/10. ()

NorseSword24

Aj keď, aj teraz vznikajú priemerne tupoty ako napr. Quantumania, tak tieto staršie majú lepšie čaro. Áno je to úplný priemer o tom neni reč. Ale užil som si to, zabavil som sa a to práve viac ako u väčšiny nových marveloviek či iných akčňákoch. Na tých starých komédiách proste niečo je. A ešte keď to má aj dobrú pesničku... ()

Hal_Moore

Zábavná taškařice, představující jednu z prvních komediálních rolí Whoopi Goldberg. Ta má svůj specifický styl humoru (ostatně jako každý druhý), který nemusí sednout všem. U mě se to střídá, zatímco ve Whose Line Is It Anyway byla perfektní, v Jumpin Jack Flash už se mi tak nelíbila. Klady jsem musel začít hledat jinde, ve svižném ději, v příliš nezamotané zápletce, nadprůměrné scéně na britském konzulátu, ve scénkách "I am little black lady in big silver box" a "Dogs barking. Can't fly without umbrella". Průměrná osmdesátková komedie. ()

Cor-Angar

Řekněme, že to byla v podstatě hrozná blbost, ale 2 hvězdy by byly asi málo :) Whoopi mi nevadí (v některých filmech se mi naopak líbí, viz. Duch) a ani tady nebyla špatná, ale to střídání šílené komedie s kriminálním thrillerem na mě bylo chvílema trochu moc. Nicméně nějak se tomuhle filmu povedlo upoutat ve dvě ráno mou pozornost a já doteď nechápu, co mě u filmu drželo až do konce. Každopádně něco do sebe to asi mělo. ()

• Na pohřbu špiona Marka Van Metera říká ministr, že byl Van Meter úspěšný v pohlednicovém průmyslu, což má být narážka na seriál Get Smart, kde měl agent Maxwell Smart krytí jako pracovník firmy s pohlednicemi. (HappySmile)
  • Původní název byl Knock, Knock (Ťuk, ťuk). (HappySmile)

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

19.12.2018

Penny Marshall, režisérka filmů Velký, Čas probuzení nebo třeba Velké vítězství, zemřela ve věku 75 let. Americká producentka a režisérka byla sestrou rovněž zesnulého Garryho Marshalla (Pretty Woman… (viac)