Komedie označovaná kritiky za nejlepší film o mladých lidech. Vyzývavý vzrušující příběh mladého chlapce z Brooklynu, kterému letní brigáda změní život. El Flamingo je pobřežní klub, který oslňuje, láká... V jeho žáru se pohybují jen ti skutečně přitažliví a nejlepší. Zábavný, svěží a poutavý film o hledání té nejsprávnější cesty ve svůdném labyrintu karet a křehkých ideálů. (ATTACK FILM VIDEO)

Martin741

jaj, to boli este casy, ked mlady Matt Dyllon mal cosi do seba, no ale behom casu dokonale vyhasol. Richard Crenna /Wait Until Dark, Rambo 1-2/ to potom uz nezachranil. 40 % ()

baclajean

Na tú dobu veľmi dobrý film, ešte aj s akým-takým posolstvom. Mladý Dillon zahral výborne, hudba nemenej kvalitná. Keď si uvedomíme, aké filmy sa v polovici 80-tych rokov natočili, tak tomuto asi naozaj niet čo vytknúť. ()

kaylin

Mám pocit, že na začátku své tvorby byl Garry Marshall přece jen takový ještě kritičtější a dovedl v lidech vidět i to opravdu špatné. Z jeho posledních filmů se to naprosto vytratilo. Jasně i "Flamingo Kid" je film s šíleně pozitivním vyzněním, kdy hodnoty jako rodina jsou nade vše, ale není to tak hrozné jako jiné filmy, které Garry Marshall natočil v novém tisíciletí. ()

• Jedná se o první film, u kterého bylo použito označení PG-13, neboli nevhodné mládeži do třinácti let. (Gerron)