Vyšetřování zavede dvojici detektivů do prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.
Detektivové Fred Lavery (Dan Aykroyd) a Sheila Kingstonová (Rosie O'Donnell) jsou nasazeni na tajné vyšetřování v prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech - na ostrově, kde se sexuální fantazie stává realitou za starostlivého dohledu domini Lisy (Dana Delany). Jejich úkolem je najít neznámého pašeráka diamantů Omara a jeho sexy společnici Ninu. Jedinou stopou jsou pro detektivy fotografie novináře Elliota Slatera, o které má samozřejmě eminentní zájem i sám hledaný zločinec ... (HBO Europe)

Fiftis odpad!

Je až neuveriteľné, koľko známych hereckých hviezd hrá v tomto light porne. Uvidíme milión kôz a jedného slušivého bobra Dany Delany. Uspokojení (alebo ukojení) budú dostatočne aj foot fetisheri. Problém je, že film je tak idiotský a nudný, že si radšej pomedzi to pozriete normal p-čko, než sa tu dostane k nejakej akcií. Máme tu dvojníka Johna Cartera v hlavnej úlohe a doteraz neviem o čo vo filme išlo, pretože počas filmu budete robiť čokoľvek, len nie sústrediť na dej. A komédia? Asi som si stiahol zlý film. ()

NinadeL

Tragédie, která se velmi volně inspirovala knihou Anne Rice (napsala ji pod pseudonymem Anne Rampling). Navíc mám alergii na herectví Rosie O'Donnell a Dan Aykroyd na tom není o moc líp. ()

• V letech 1985 a 1986 Anne Rice napsala dva erotické romány pod jménem Anne Rampling. První z nich, Exit to Eden, inspiroval tento film. Druhým románem byla Belinda. A zatímco Exit to Eden zpopularizoval BDSM, Belinda se zaměřila na vztah zralého muže a nezletilé dívky. (NinadeL)