Čo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas. Ale len ak keď máte dobrého právnika! Dvaja povahovo odlišní právnici z Las Vegas sa zaoberajú problémami, ktoré zvyčajne nastanú až po západe slnka, ale musia sa vyriešiť skôr, než zase vyjde... Problémy v Meste hriechu nikdy nespia. A platí to aj pre spravodlivosť. Len sa opýtajte Willa Garratta a Elizy Evansovej. Dvaja právnici s úplne odlišnými povahami sa zaoberajú prípadmi a problémami, ktoré zvyčajne nastanú až po západe slnka, ale musia sa vyriešiť skôr, než zase vyjde. Ich práca je dôkazom, že platí - čo sa stane vo Vegas, zostane vo Vegas. Ale len ak máte dobrého právnika! (TV JOJ)

dawe254

spíše mi to přišlo jako takový seriální díl... ale líbilo se mi to,v Las Vegas to žije ! a hned mám chuť něco podobného zažít.. ()

Malarkey

Krásní, mladí a nadějní právníci uprostřed Las Vegas. No jak by to s takovými lidmi asi mohlo dopadnout? Žijí ve společnosti plné peněz a sami žijí prakticky jen z peněz lidí, kteří provádí kraviny a pak za ně platí mastný pálky. Jelikož jsem měl ani ne hodinu a půl čas, tak jsem tenhle HBO film zkusil. Kvalitně nemůžu říct, že by byl úplně marnej, jen mi místy až moc připomínal Upíří deníky, kde upíři jsou právníci a z lidí sajou místo krve prachy. Na druhou stranu jim to člověk nemůže mít za zlý, protože si to ty lidi kolikrát i zaslouží. Ale to, jak krásně a uměle vypadali, to už se z těch herců jen tak neodpáře. ()