Kúzelná Lienka a Čierny Kocúr

• Česko Kouzelná Beruška a Černý kocour (viac)

Dvaja parížski tínedžeri, Marinette Dupain-Chengová a Adrien Agreste sa premieňajú na superhrdinov Kúzelnú Lienku a Čierneho Kocúra, aby ochránili mesto pred superzloduchmi. (Disney+)

AllShallFall odpad!

Další sračka pro děti. Roztomilá debilka, co se morfuje na evenžr Berušku a roztomilý kocourek mourek navlečený v sexy latexovém oblečku tvoří neporazitelné duo k popukání. Čelí strašlivému záporáku Lišajopičajovi, co je tajemnej jak hrad v Karpatech. Nemá nic jiného na práci, než ovládat svět a usilovat o beruščiny a mourkovi vymrdákoule. ()

Starletka

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10 ()

pida123

Hele je mi úplně putna, co kdo říká a jak moc tohle dílko pomlouvá. Mě na tom sere jen malý počet dílů. Jinak povedený séroš, rozhodně lepší než ta nesmyslná spousta Pokemonů, Digimonů a dalších jiných stupidních monů, kde nejen že to celý nemá žádný příběh, ale taky to postrádá logiku a člověk si při tom říká, proč to vůbec někdo vytvořil, když je to totální nesmyslná pí*ovina. Tohle má příběh, zápletky sice laciné....ale vždyť je to kurňa pro děti!!! A co je lepšího, než ne-příliš násilnická pohádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem? Když už jsou z módy pohádky, na které jsem se jako malá dívala já, tak tohle je prostě dokonalá moderní náhrada. Takže pindejte si co chcete, moje děti to žerou a já ostatně taky :) ()

Figu

Zcela průměrná záležitost, jenže je tu jedna věc, na kterou musím přihlížet! Již brzy, moje pětiletá holčička, pro tuhle kouzelnou Marinette dejchá! Má na sobě často její kostým, co chvíle o ní básní, zpívá si úvodní song, má beruščino kolo, omalovánky, samolepky, prostě denní život berušky v plným proudu u nás doma! Jsem rád, že se období Anny a Elsy lehce vytrácí z našich životů, ovšem nevím nevím, jak dlouho ustojím éru kouzelné berušky a černýho kocoura. Nicméně z pohledu dojatýho otce to docenit musím. 70% ()

Víteček

Jako jo, není to špatné, ale je to pořád na jedno brdo a někdy je to až příliš pozitivní a ne vždy shledávám ponaučení dílu jako trefné. Ale je tam asi nejzajímavější milostný "čtyřúhelník" ze všech seriálů. Graficky je to fajn, ne úžasné, ne ošklivé a docela dobře se to pohybuje. Na anglickém dabingu z většiny neshledávám chyby. 60 %. ()

• Dne 18. května 2020 bylo ve Francii odvysíláno 2minutové speciální video vytvořené společnostmi ZAG a ON Kids & Family za účasti Paříže a UNICEF France jako součást prevence pandemické infekce covid-19. (mnaucz)
  • Seriál měl mít původně 5 sérií, jenže kvůli pandemii covid-19 se práce na seriálu prodloužili. Poněvadž by původní plán pro scenáristy byl náročný, seriál byl nakonec rozšířen na 7 plánovaných sérií. (mnaucz)
  • V roce 2023 se podle dostupných dat jednalo o vůbec nejčastěji umísťovaný pořad do programu českého Disney Channel, ačkoliv pořad není ryze od Disneyho. Byl odvysílán více než 12 000x. (Vitox)