Po návštěvě místní střední školy získá Witek lepší představu o životě Justýny. Woźniak předá Piotrovi vzkaz. Terese vyhrožují — a varují ji. (Netflix)

Necrotongue

Třetí epizoda pro mě byla zatím tou nejlepší. Zvídaví novináři se konečně začali dostávat hlouběji pod povrch obou případů a začalo to hýbat nejen soudruhy ale i hormony. Bavil jsem se o poznání více, než u obou předchozích dílů a doufám, že mi to už vydrží. ()

Trevor

Aj vďaka sonde do života jednotlivych postáv aj vďaka návšteve Piotrovho otca ale najmä vďaka skvele zvladnutej atmosfére vtedajšej doby opäť vynikajuca epizóda. V porovnani s tymto je ospevované Bez vědomí iba slabý odvar aj keď sa snaží zobraziť rovnako pohnuté obdobie našich dejín. Až na jedneho žiaka školy ktoreho účes teda vôbec nezapadol do konceptu obdobia kedy sa dej serialu odohrava - 1982 - funguje v seriály všetko veľmi dobre. ()

chrispe

Přijel otec/ tchán trochu rozvířit vody. A vody čeří i další postavy. Ale nalijme si čistého vína, dějový posun cca tři kroky doleva. Nechci říct, že je to špatné, člověka rozhodně zajímá, o co tam jde, ale tempo je vážně pomalé. A to někdo ocení víc, někdo míň. 3,5* Btw: Piotr je fakt nesympatická postava. ()