Oscar (Fred Armisen) a June (Maya Rudolph) se zamilovali a vzali se. Trávili spolu rok za rokem krásných a klidných dvanáct let, každoročně vyráželi na dovolenou na chatu rybařit, večeřeli společně... Co kdyby to takhle bylo napořád? Ne, takhle by to nešlo. June potřebuje změnu, a tak navrhne, aby letos vyrazili radši poprvé lyžovat na hory. Ukáže se, že to možná nebyl ten nejlepší nápad a napořád se konat nebude. Nebo ano? (pilarius)

mcb

V subžánru "depresivních komedií" neprávem opomíjený klenot. I když novinka Alana Younga (Master of None) pojednává o běžném tématu manželství, daří se mu to na originální a nepředvídatelné úrovni. V tomto seriálu je opravdu možné vše! ()

pilarius

Nemá to dostatečnou hloubku ani dostatek humoru. Svět nemá domyšlená pravidla, nedává to moc smysl a spousta věcí tam neoprávněně chybí. Na druhou stranu postavy jsou dobré a přece jen to něco člověku dává. Přes to vše je nejlepší díl, který je v podstatě úplně mimo zbylých 7 epizod - E06. Nejlepší z hlavních sedmi je pak podle mě jednoznačně díl druhý, rozhodně byl nejvtipnější. ()

claudi77

Seriál s veľmi netypickým snovým nádychom. Tak sa to dá opísať asi najlepšie. Ako keby ste celý čas snívali. Hranie Freda Armisena pôsobí veľmi umelo ako keby ani nehral človeka. To robí seriál zaujímavým, okrem deja ktorý je nepredvídateľný a donúti vás pozerať ďalej aj keď ste to chceli na začiatku vzdať. Nie je to veľmi komédia, aspoň ja som sa nezasmiala, spomínaný rutinný život som si vzala osobne. Ak sa mení váš partner môže to byť desivé, musíte sa zamyslieť nad zmenou ktorú váš život zastihne. ()

kockodan

Nenazval bych to komedií, a už vůbec ne dramatem. Nic dramatického se tady neodvíjí a bohužel ani nic komediálního. Pointa mi nějak unikla. Není vše zlato co se třpytí? A to ani na onom světě? Takové trošku moralizující. Buď rád za to co máš a nechtěj víc, protože to co máš je vlastně fajn, a ty o tom ani nevíš. Nebo-li "You don't know what you got till it's gone." To je opravdu zbytečný a nepřenositelný message se kterým se nemůže ztotožnit každý, a byl nám zbytečně zdlouhavě a kostrbatě a složitě převyprávěn jakousi alegorií nebe, očistce, náhledu na one svět na druhý břeh, ale výsledek je velice rozpačitý, amatérský a naivní, co se vypravěčství týče a celkově dosti trapný. Za herecké výkony všech zúčastněných dávám stále slušných 40%. ()