Sandeep Aur Pinky Faraar

• India संदीप और पिंकी फरार

Marze

Muž a žena si nedůvěřují a dívají se na sebe spatra. Výchozí premisa je tedy lákavá, ale Banerjee není schopen jít hluboko. Parineeti Chopra vytvořil jemný svět s neočekanou vřelostí a porozumněním kde zamračené výrazy a úsměvy jsou součástí všeho. Postavám umožnil široký emocionální rozsah. Laskavost se dá nalézt i na neočekávaných místech. V závěru se mi postavy zdály vyčerpané tím co se stalo a co jsou. Chybí porozumění a smysl tomu jak se postavy během nespočtu krizí  po 125 minut vyprávění od jedné scény k druhé vyvíjejí. Pomalé tempo je frustrující a nejspíš bude chtít uniknout více než Sandeep a Pinky. ()

Aljak

Začiatok super, a následne ani zápletka sama o sebe nebola vôbec zlá, akurát mám pocit, že sa to miestami zbytočne príliš vlieklo - obzvlášť tam v Pithoragarhe sa dej až príliš spomalil a akosi tá prvotná dynamika ustala. A to je veľká škoda! Mimochodom, celý ten koncept snahy o čiernu dramédiu sa mi nepozdával a pôsobilo to občas až dosť neprirodzene. Mohla byť z toho typická dráma s esenciou thrilleru, a hneď by z toho bolo niečo vydarenejšie. Ale inak OK, taký priemer, čiže 3* ()

coulismoulis

Až do bankovního podvodu šlo o slušný thriller, kdy o čtyřech hvězdičkách nebylo pochyb. Pak se to celé zhroutilo jako domeček z karet a člověk váhá, zda naopak nesáhnout k hodnocení nejnižšímu. Poslední dobou se objevuje mnoho takových nedopečených filmů, zaštítěných většinou Netlixem nebo Amazonem, kdy perfektní vizuál a dobrý (nicméně jednoduchý) nápad vystačí tak akorát na první hodinu. Zbytek se jaksi rozplizne do ničeho a nepropracované charaktery se v té vodové omáčce smutně plácají. Škoda toho. ()