Rány

• Veľká Británia Wounds (viac)

Will (Armie Hammer) je barman v New Orleans. Má skvelú prácu, skvelých priateľov a priateľku Carrie (Dakota Johnson), ktorá ho miluje. Prediera sa životom, ignoruje komplikácie a sústreďuje sa na radosť z okamihu. Jednu noc pri bare vypukne tvrdá bitka, ktorá zraní jedného z jeho stálych zákazníkov a spôsobí, že tam nejakí vysokoškoláci v zhone stratia mobil. Will ho nájde a začnú mu chodiť divné textovky a hovory. Zatiaľ čo to Will neberie vážne, Carrie nájde na internete akúsi dieru, ktorá by mala toto všetko vysvetľovať. Obaja objavili niečo nevysvetliteľné a pomaly to vychádza na svetlo. (Scraffy)

Mersis

Úplně zbytečně ztracených 90 minut života. Zajímavý začátek a čím víc se film táhl, tím víc ztrácel. A konec už byl jen třešnička na dortu pomyslného zabití času. ()

notozjano

Jsem si říkal Armie a Dakota. Po shlédnutí jsem chvilku čuměl do zdi a jak jsem tam tak čuměl, nic jsem neviděl. Zavolal jsem na pomoc Radka, on prý vidí líp. Radek moc nemluví, on tak spíš zasyčí a tak má jen pár kamarádů. S Bráněm už se moc nebaví, prý vypěnil, tak ho nechává zchladnout. Jinak Gambo chodí pravidelně a Starouš taky občas zajde, ale tomu to stará moc nepromíjí. Nakonec to byl stejně Radek, který to vyřešil. Pravil, že hlavní je na filmu ta myšlenka, jak moc a do jaké míry se necháváme ovlivnit životy jiných a jaký to má pro nás dopad. ()

Diaconix

Jak se neumyvaž, trencle aji tryko si mněniž maximalně čtyřykrat do roka, nežerež a furt jen chlemtaž pivo, tak se pak nediv, že maž halužky a solidně ti jebne v lebeni bo deliryum je kurva sfiňe. No a jak nemaž ani kaj smočit bo tvoja stara se vyřadila v odstinach a fčil by jen chrapala a tvoja kakaova mylenka se zhledne v yntelektualovi, tak kombinace plneho pytla a piva v žilach je přymo vražedna a jak pak najdež mobila a z tveho nemyteho těla ti začnu lezt švaby si v řiti. Stejně v řiti jak ten film, kery se dle konca asyk chysta na pokračovani, kaj nam snad vysvjetli co se tim myslelo. Jedna hvězda za navod jak otevřit mobil, aniž bych musel sekat palca. Zdař buch! ()

Ondrew

Nemam predstavu, co od Wounds cakali ostatni, no ja som rozhodne spokojny. Film si prakticky od zaciatku buduje paradnu atmosferu, o ktoru sa postarala velmi neprijemna dark ambient hudba. Hoci ide len o zmes roznych dunivych zvukov, tradicne to zabera vyborne. Pocutelna je i v scenach, kedy sa - zdanlivo - nic nedeje. Je to jeden z prvkov, ktory v globale tvori neuveritelne vtieravy, znepokojivy a spravne mysteriozny rozmer celku. Armie Hammer je v hlavnej ulohe vyborny, no uspesne mu v tom napomaha i Dakota Johnson. Hoci ide o relativne nenapadnu snimku, je viac nez iste, ze mnohi hororovi autori minulosti aj sucastnosti, by z nej mohli mat obrovsku radost. Koho spomenut za vsetkych, ak nie legendarneho H.P.L.75%. ()

Lilith03 odpad!

Herci byli fajn, ale to je tak všechno. Dívala jsem se s dabingem a ten byl hrozný, kdybych se dívala v originále, tak bude hodnocení vyšší, ale po tak špatném dabingu to nejde. Film je opravdu o ničem, nebavilo mě to, spíš jsem stále čekala na něco a koukala na několik etap na sílu a konec byl úplně hrozný. Hlavní postava debilní, nelogické rozhodnutí, které nedávají smysl, nesympatická postava a vlastně i všechny ostatní. Logika filmu nulová, naprosto zbytečná patlanina, zlatých padesát odstínů šedi. ()

Accuphose odpad!

Je toho tolik, co bych k filmu řekl, možná i víc, než nám řekli autoři. Ale komentář bude stejný, jako celý fim. Takže, kdyby to bylo drama z barového prostředí, super - jsou tam dobří herci a hezký herečky, má to atmosféru. "teletubbies teletubbies teletubbies" Jenže jak se říká, z hovna bič neupleteš. A vzpomněl jsem si na scénu z Vyjednavače se Samuelem L Jacksonem "tinky binky lala teletubbies" A v té scéně je "tohle by fungovalo před 20-ti lety". Jediný, nad čím v souislosti s filmem přemýšlím, ne to, co se tam dělo, to je šumák totiž, ale jaký tomu dát hodnocení. Ten scénář je děravej jak "Error error error". Teda pardon, on je prázdnej. A to je vlastně u mě základ všeho, bez toho to nejde. Pak se to v jeden moment zvrhne a nastane super scéna, u který si říkám: "ty vole, asi koukáš na jinej film, podívej se radši... no jo, je to ono." Jenže toho scénáristu vyhodili a nebo vzal tu práci, kterou chtěl, rozuměj "my fair lady best" on ten den byl na dvou pohovorech a na jednom ho chtěli hned a na druhým, že se ozvou. No a on to teda vzal, se skřípěním zubů, ačkoliv se mu to nezamlouvalo, ale pak mu zavolali z tý firmy, kam chtěl jít a řekl: "Sry, ale to nemá cenu tady." A oni mu řekli: "V pohodě kámo, my už to dopíšeme sami, víš." No a zbytek je Teletubbies. Dobrá scéna: 72há minuta. Nekoukat na film, pokud se vám nelíbí broučci, hodně broučků. A resumé: Odpad. Příště netočit. Jo a mimochodem, jen taková perlička na závěr, mít tam herečku s krásným zadkem a neohnout jej, to je trestuhodné. ()

LadyLucrezia

Ehm... Dakota má sice fakt luxusní zadek, stehna a pekelně fajn kalhotky, ale ta jedna kuchyňská scéna dlouhá pár sekund to nezachrání! Je to příšerný, nudný, plitký, nesymparický (což by mi až tak nevadilo), ale i přesto jim tu hospodu a lidi v ní věřím (*). Za ten hnus a že brouky teď fakt nemůžu ani cítit přidám tak (0,5*), ale víc ze mě nedostanou. Ztráta času :( ()

Naby

Jako připadalo mi to zajimave, napětí gradovalo jako sviňa. Nicmene u hororu rozhoduje hodnocení vždy až podle toho jak se režisér popasuje s vysvětlením jak a proč. Za me by to mohl byt super thriller kde vy se vynechali ty hororovy blbosti. Za me je to ale i tak lehký nadprumer 3,4* ()

DeLonge

Tento, hmmm…. no dobře dejme tomu že jakoby "film - horor" ve mě zanechal opravdu hlubokou stopu. Velmi hlubokou a obávám se, že i nesmazatelnou stopu. Stopu plnou nudy a prudy. Jo a taky švábů. Takže jsem teď úplně jako pohlavní hrdina. Málokdy je mi pohlavní postava nesympatická hned od první scény, ale zde se to opět povedlo. Willovi jsem upřímně přál, aby byl vykuchán zaživa a toulaví psi by pak jeho vnitřnosti roztahali po celé New Orleans. Žel bohu tam nebyl nikdo, kdo by na to měl koule. Začátek byl celkem fajn, neříkám že ne. Jenže paxe Babak posral a spláchnul a nýčko jde vše direkt do žumpy. A to do žumpy, která se už hoooooodně dlouho nečistila. A asi už ani nikdy nebude. Willovo jednání jsem absolutně nechápal. Ale pak mi to došlo. Kurva to musí být delírko. A taky že jo. Delirium je pěkný svinstvo, jsem rád že nemusím skákat za barem. Tam je to hned. Takže závěrem s upřímnou snahou pomoci vřele doporučuji Arniemu protialkoholní léčebnu, Babakovi jakbysmet. A davám jednu celou velkou hvězdu za hezký nápad a začátek. ()

Dubansky

První půlka byla fajn, s napětím a znepokojením. Konec jsem ale nepochopil včetně mých dvou zletilých potomků. Ani náznak vysvětlení......... ()