Grilování Bruce Willise je zcela novým pořadem ze série oblíbených "grilovaček" z produkce Comedy Central, ve kterém herečtí kolegové, komici, přátelé si zcela bez servítků utahují tentokrát ze světoznámého hvězdy filmového plátna Bruce Willise. Ten se proslavil ve slavných filmech Smrtonosná past, Armageddon, Pulp Fiction a Šestý smysl. Bruce ve svých převážně akčních filmech si dokázal poradit s teroristy, Armageddonem, milostnými vztahy a vlastní smrtí. Obstojí také při grilování? (Viacom)

Enšpígl

Já jsem vůbec neznal koncept pořadu, takže když tam Nikki řekla Cybill, že jí smrdí pipka, docela jsem se po silvestrovský kocovině probral. Pořad je založený na tom, že se tam všichni vzájemně docela drsně uraží, ano často i vtipně a pak se obejmou a řeknou si, že se mají rádi. Dověděl jsem se i spousty novinek, třeba, že Demi Moore si neoholila hlavu kvůli roli v G.I. Jane, ale protože milovala Bruce Willise a on chtěl oject sám sebe. Mimochodem Demi je pořád neskutečně krásná a zdá se, že má i docela smysl pro humor, viz přebalovaní. ()

Spielbergo odpad!

Jak pravil Klaun Krusty na otázku, proč chce ze šoubyznysu odejít (a proč ne už před 20 lety): "Protože humor už není legrační. Místo časem prověřených vtipů o ženách za volantem a o policajtech vám nějakej šmudla s velkou bradou čte tiskový chyby z dacanskýho deníku. Ti dnešní komici! Ó koukněte na mě, nedokážu naštelovat video, neumím spláchnout záchod v hotelu, jsem příšernej blbeček! A pak ty komičky co na pódiu vykládají věci, při kterejch by se červenal i Redd Foxx - bůh opatruj jeho oplzlou duši. S kým se vyspaly, kolik hodin seděj na hajzlíku... Takhle si chcete najít manžela?" ()

Lacike

Okrem tejto grilovacky som videl este jeden alebo dva dalsie, ale nejak extra zabavny mi tento format nepripada. Namiesto toho aby si poriadne ironicky robili srandu z konkretnych neuspechov a zlych zivotnych volieb grilovanej obete sa tam väcsinou fuckuje a spominaju vaginy bez akejkolvek suvislosti s grilovanou osobou. Jednu hviezdicku davam za skvely Pulp Fictionsky uvod, druhu za vystup Demi Moore a tretiu za Edwarda Nortona, ktory bol najvtipnejsi a zvladol ugrilovat aj sameho seba. Najhorsia bola ta blondína na zaciatku, ktoru som absolutne nechapal. 6/10. ()

sskrblik

Tohle není žádný Grilování Bruce Willise! Nýbrž dost pochybnej a trapnej pořad s prapodivným humorem, kde jeden mele o koze, druhej o voze a bez jakýchkoliv souvislostí plácají pátý přes devátý a myslí si jak jsou vtipní. Tohle je opravdové grilování Bruce Willise → dobrou chuť! . ()

blackkocour

Já tu nejsem od toho, aby mi tu kdejaký fracek, ať už vtipně nebo sedavě u hajzlu, společně s bandou dalších rádoby celebrit, nejapně a pohrdavě přečítal vtipy jak ve čtvrté třídě, a já tímhle doufal, že uvidím tu nefalšovanou, a od všech stran slýchávánou, americkou zábavu na kabelovce. Za 1.) Vtipy na způsob "tvoje máma" je natolik tlustá, že když ráno vstává z postele, tak na druhé polokouli země, Japonsko strhává průtrž zemětřesení, nebo když si Brucova matka projde kolem televize, uteče mu rozšířená verze Kmotra s director’s cutem.. a tak dále, známé to. Za 2.) Nejsem druhej Pavlásek, a můj humor nemůže dýchatelná existence s více než dvěma kozama, pochopit.. ale i já svým neslaným a suchým komentářem můžu dát nějaký šmrc, a ne do každé věty hned jebnout nějakou sexuální a fekální narážku.. (jsem v koncích, tohle si nedokážu obhájit). No, vždy se najde jedinec s dvouciferním ikqé, co se tomuto "humoru", bude smát, a pro koho jiného se tenhle druh západní zábavy dělá? Možná jsem čekal nějaký inteligentní a trochu možná trefnější humor, než se smát tomu, že nějaké pipce smrdí vadžajna, ba že to má ráda hluboko a pěkně dohněda, nu tak pardon! Napadlo mě, jaký skvělý nápad by byl, tohle zavést i k nám do malého prochcaného rybníčku jménem Česko. Produkci by mohl dělat nikdo jiný než samotný Zdeněk Izer a roustit tam třeba toho nejodpadnějšího českého režiséra Zdeňka Trosku, nebo si dělat prdel z Haliny Pavlowský, že se nevejde do vany pro slony a na záchodě má osobního sběrače, který po ní vždycky seškrábává její hovna. Charlie Sheen měl pravdu, showbyzbys je pěkná kurva. ()