Roswell: Nové Mexiko

• USA Roswell, New Mexico
USA, (2019–2022), 36 h 26 min (Minutáž: 41–43 min)

Predloha:

Melinda Metz (kniha)

Jeanine Mason, Tyler Blackburn, Nathan Parsons, Michael Trevino, Heather Hemmens, Amber Midthunder, Rosa Arredondo, Sonya Balmores, Claudia Black (viac)

Liz Ortechová, rodačka z Roswellu v Novém Mexiku, se před deseti lety po smrti své milované starší sestry rozhodla všechno opustit. Její otec však onemocněl a ona se proto zdráhavě vrací do této turistické atrakce, aby se k němu nastěhovala. Po příjezdu se Liz znovu shledá se svou pubertální platonickou láskou Maxem Evansem, který nyní pracuje u roswellské policie. Chemie mezi nimi je okamžitá a elektrizující. Liz však záhy odhalí šokující pravdu – Max je mimozemšťan, který po celý život skrýval nejen své nadpřirozené schopnosti, ale i ty, jimiž oplývají jeho nepozemští sourozenci Isobel a Michael. Zatímco se oba po deseti letech odloučení sbližují, pro Liz je těžké tajit pravdu před nejlepší kamarádkou Marií De Lucou a důvěřivým bývalým přítelem ze střední dr. Kylem Valentim. Mezitím vyvstává nebezpečí, že odvěké vládní spiknutí, v jehož čele stojí vrchní rotmistr Jesse Manes, v kombinaci s politikou strachu a nenávisti, která se v Roswellu rozbujela, vynese na světlo pravdu o Maxovi a jeho rodině, a ohrozí nejen jeho prohlubující se vztah s Liz, ale i jejich životy... (HBO Europe)

Narg79 odpad!

Tento seriál je bohužel zklamání. Z mimozemšťanů udělali gaye, lesby, bisex a jedno hetero. Děj je převážně jen o tom jak to mezi sebou míchají a ti chlapi se tam olizují až moc. Pořád jsem to musel přetáčet aby mi nebylo blbě. Říkám si, jestli to každý hetero člověk vidí stejně jako já. 4 serie jsem dokoukal v myšlence, že se to nějak zlepší, ale bohužel, pro mě se to jen zhoršovalo. ()

cariada

Tohle byla utrpení. Skoro rok mě trvalo to dokoukat. Mě to prostě nebavilo já čekal pěkný sci-fi seriál a dostal jsem přiteplenou telenovelu. Ještě že jsem u toho hrál hry jinak bych to po pár dílech zabalil. Herci dementní zápletka strašná. A udělat s mimozemšťana teplouše už byl vrchol a ještě poslouchat ty teplý řeči korunovaný svatbou. To už bylo na mě moc. K tomu ta blondýna s tou bradavicí u frňáku, to si to sakra nemůže nechat odstranit. Pořád jsem váhal mezi dvěma hvězdami, ale ty poslední díly tomu nasadili korunu a já měl co dělat to vůbec vydržet. ()

Likan7

Nevěřil jsem. První Roswell je fajn, jsou tam emzáci, pěkní lidé, lásky a občas nějaký ten meziplanetární problém. Tak co by se mohlo zkazit na novodobým seriálu? Vlastně úplně všechno. Scénář je hrozný, příběh je příšerný, postavy jsou dementi a herci nejsou o mnoho lepší, a k tomu ještě nemají vůbec co hrát. Ani po čtyřech sériích si nepamatuju jména všech postav. Někde po první sérii jsem vzdal veškerou snahu dát tomu seriálu šanci. A proměnilo se to v totální divácké utrpení, který jsem dokoukal jen s vypětím všech sil. ()

T2

Mohla to byť fajn nenáročná UFO oddychovka z oblasti Roswell, kde sa utajení mimozemšťania v ľudskej podobe potulujú medzi ľudmi a nenápadne im pomáhajú. Ale nie oni aj tu musia byť zhovievavý k rôznym pohlaviam a musia tam dať zápletku s priteplením mimozemšťanom a dodrbaným vojenským veteránom no hneď úžasná iskra ako romantika ako hovado! V amerike im už asi riadne vyšíva. /45%/ ()

tanmo13 odpad!

Nu tento seriál jsem si vybral protože jsem viděl rosewell z roku 1999. Upřímně přišlo zklamaní ve všech směrech. Dokoukal jsem celou serii prvni serii bych asi ty dvě hvezdy dal protoze i kdyz mě to nesedlo mělo to nějaký smysl. Ve druhé řadě i ten zbytek vyprchal :) , pokud někdo chce zajímávy seriál o mimozemstanech rozhodne doporucuju roswell z roku 1999. Kde je více akce, rozvíjí se děj postupně a není to celé vše tajíme vše tajíme a najednou ve 2 dílech se vybleje všechno a každej vše každýmu řekne. U roswellu z roku 1999 je delší postupnější. Rozvíjejí se schopnosti ale už jsou nějak zkušený a něco umí, toto je spíše detektivka se scifi prvky, druá serie už totální novela ala esmeralda. Ale určitě to někoho osloví me bohuzel ne protoze jsem videl roswell z roku 1999 v mých očích to je horší v tempu v akci v záplatce v rozvoji děje prostě ve všem :) ()