Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (23)

Paradise PD (2018)

Je to stejně úchylné, šílené a nechutné jako seriál o rangerech z Brickleberry? - ANO, JE! Jelikož jsem fanoušek právě Brickleberry, tak mi tímto seriálem autoři udělali radost. Seriál je možné zhlédnout pouze přes Netflix. Velice doporučuji všem fanouškům jak South Parku, tak Family Guy. Obsahuje sprostá slova, násilí, fekální humor atd. Vše co jsme milovali na Brickleberry a South Parku. I když jsem seriálu dal ve finálním součtu pouze 3*, neznamená to, že by se mi nelíbil nebo že by mi přišel přes čáru. Paradise PD ale obsahuje většinu dílů, kterých jsou prostě "ok" a pár dílů, které jsou na úrovni Brickleberry. Poslední série se navíc moc nepovedla a nedokázala seriál pořádně zakončit. Dejte si to. Jen u toho moc nejezte a ani nepijte. ()

Vítá vás Paradise (2018) (S01E01)

Vlažný začátek pokračování Brickleberry. Rozhodně dám seriálu šanci, ale jak říkám 1. díl seznamovací, uvidíme co bude dál. ()

Karla (2018) (S01E04)

No paráda, tak snad se to tímto dílem už pořádně rozjede :) ()

Dračí zátah (2018) (S01E05)

Rád čtu komentáře toxických uživatelů a myslím že seriál svůj účel splňuje skvěle :) ()

Policejní akademie (2018) (S01E07)

2 hvězdičky za frajera na vozíku a jeho skvělé postřehy. Jinak se seriál vrací zpět do podprůměru, hold prostě na kvality Brickleberry tento seriál asi nedosáhne ale třeba se ještě budu mýlit. ()

Energie na rozdávání (2020) (S02E02)

Tímto dílem se autoři trefili do mého vkusu. Je to odporné přiznání, ale tento díl byl asi jeden z nejlepších v tomto seriálu. ()

Tucker Carlson je pěknej vůl (2020) (S02E03)

Po skvělém minulém díůu kterému jsem dal plný počet, zde autoři zjevně zvolnili a ty 2 * které dávám je za finální souboj mezi varletem a (nebudu spoilerovat) "policistou". Jeden z nejhorších dílů bohužel. ()

Volební trumf (2020) (S02E06)

Miluji podrážděné lidi, kterým se seriál nelíbí a i tak ho dále sledují viz. ten expert co tu furt píše :D Chtěl jsem dát 2, ale radost mi udělal vytriggerovanej týpeček na čsfd, takže dneska za 3* Především kvůli konci a tomu nádhernému názvu :) ()

Paradise PD v Brickleberry (2020) (S02E07)

Skvělý díl, skvělý nápad propojit tyto dva úchylné a šílené seriály, kteří všichni tolik milujeme. Tedy alespoň ten humor :) ()

Náležitá péče (2020) (S02E08)

Začátek skvělé - kopnutí si do Brickleberry, dále už epizoda vyvrcholila naprosto divným koncem, avšak pobavil mě a už se těším na další řadu, pokud bude. ()

Part 4 (2022) (S04)

Tak poslední sérka téhle bláznivé party lehce připomínající ochránce parku z Brickleberry dopadla lehce pod očekávání. Užíval jsem si přítomnost a veškeré popichování Zuckerberga (hlavně jeho hlášku "higher hair") či Elona Muska a jeho (ne)funkční Tesly. To musím autorům pochválit. Na druhou stranu jsem už dlouho neviděl hůře utnutý konec, jako právě v posledním díle této série. Je škoda, že se autoři alespoň trochu nesnažili to nějak důstojně (čti úchylně) zakončit. Konec tedy působil velice hořce. Paradise P.D. si zasloužil víc. ()

Borcový ráj (2022) (S04E01)

Nevím jestli to nefungovalo jen na mě, ale připadá mi, že tvůrcům už pomalu ale jistě dochází dech. Epizoda u které jsem se párkrát pousmál, ale určitě ne v takové frekvenci jako u dílů z předešlých sérií. Frk ohledně Elona Muska pobavil. ()

Ťulda je doma (2022) (S04E02)

Oproti prvnímu dílu víc narážek, vtipů, bizardností, nafukovacích pan i pánů i Elona Muska. Ideální. ()

Zrodila se pornohvězda (2022) (S04E03)

Wow, tak tahle epizodka mě bavila ze 4. série asi nejvíce. Nedospělý a trapný humor spojený s fekálnostmi a porno hrátkami. Vzpomínky na staré dobré časy Brickleberry ze mě už asi nikdo nikdy nedostane. Jinak v žádné předešlé sérii na sebe díly tolik nenavazovaly, jako tady. ()

Nové džíny (2022) (S04E04)

Epizoda o fešných prdelkách v džínách. Co víc napsat? ()

Sralíř (2022) (S04E05)

Tak jsme se konečně dočkali epizody, kterou Dusty "teasoval" už před 2 epizodami. V hlavní roli fekálie a umění. Příznivci film Párty Hárd jsou nadšení. ()

Řitní sestřih (2022) (S04E06)

Opakovaný vtip na M. Zuckerberga "higher hair" mi přijde vždy to nejvtipnější z epizody. Bohužel i tady tomu tak bylo. ()

Člun! (2022) (S04E07)

Jeden ze slabších kousků této série. Už tomu prostě dochází dech a čeká se na finále proti Lovely Corpu. ()