Na Srí Lance čekají Markuse Wintera nové výzvy. Tentokrát pomáhá pohledné Laře vypátrat otce a sestru, které už neviděla od útlého dětství... (oficiálny text distribútora)

ivishka odpad!

"Moment Lara je tvoje dcera??..","Nemohla jsem Ti to říct dokud jsem si nebyla jistá, že to mohu říct svému otci..","Byli jsme dost odlišní Kristýna a já , dvakrát odmítla žádost o ruku...". Jakýsi starý herec Christian Kohlund, který by jako z oka vypadl Robbiemu Williamsovi (akorát má ty šediny) a velká spousta odpadových herců. Co se asi tak stane, když dáte dohromady d**entní příběh, příšerné herce, děsnou hudbu a děsné Německo??? ()

Paserak

Podobně jako uživatel Zajda001 jsem i já na Srí Lance byl a proto mě tento biják zajímal čistě z tohoto důvodu. Samozřejmě, děj je plitký a vlastně dost legrační. Záběry ze SL, ale skvělé. Pokud se ovšem nebudete šťourat v tom, že by hlavní hrdinové museli mít křídla jak rychle střídají místa akce. Byl bych ale zbytečný hnidopich. Když ale poznávat SL, tak ne tímto bijákem...Přesto dám 2. ()

lordofrvhp odpad!

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm. Hotelový manažer si klidně nechá v zaměstnání holku,která lhala o své identitě-to je jen jeden z mnoha kiksů,které mê už unavují.Hlavní hrdinové by museli létat rychlostí světla,aby stihli vše,co ve filmu udělají,hlavně ten manažer,který se občas prostě jen tak poflakuje.Německý odpad! ()

blackrain

Příběh byl hrozný, alespoň že to vykompenzovaly ty nádherné letecké záběry. Vypadaly úplně jako kdyby si je objednal National Geographic. ()