Parťáci

• Kanada The Padre

Americký soudce ve výslužbě Randall Nemes (Nick Nolte) a jeho parťák Gaspar (Luis Guzmán) jsou na stopě podvodníka (Tim Roth), který se vydává za kněze v malém kolumbijském městě. (AXN)

ARI50

Děvče potká jakože kněze na kterého je odměna a tak sním jde cestou necestou zločinu, nuda bohužel nebylo to dvakrát zajímavé ani trochu. ()

Lacike

Taky komorny film s par hercami v ktorom nasraty Nick Nolte nahana TIma Rotha odohravajuci sa v nejakom Kolumbijskom prdelakove. Herecke obsadenie je zaujimave, ale prilis ma nezaujali pribehy postav a ani herci to neuhrali natolko, aby sa ich vykon dal nazvat hereckym koncertom. Takze aj napriek kratkej stopazi som sa dost nudil. 4/10. ()

CHYREN

Tohle mně moc potěšilo. Prostý, upřímný, nenáročný, velmi reálný filmík se skvělou mladou herečkou. Voněla mi až před monitor. Skvělý "slaďáček". Bravo. Na druhou stranu, pokud má tohle morálně odůvodnit ilegální migraci lidí, kteří chtějí parazitovat na demokratické civilizaci, je to odpad toho nejhoršího kalibru. A zcela bez argumentační váhy. Já věřím, že tvůrci mají mozek. A především rozum. ()

solisoli

Každý ľudský osud má svoje osobne fluidum so snahou dosiahnuť svoj ciel, po tom čo nemôže zo seba striasť zadosťučinenie, tak ako to ponúka tento skvelý príbeh. Výborne rozpracovaný dej s veľmi pôsobivým hereckým obsadením. Všetko to dotvára poetická atmosféra, ktorej slušný scenár dotvára atraktívne prostredie dobre zvládnutou kamerou s veľmi prirodzeným priebehom udalostí, až do samotného dramatického, ale aj sentimentálneho rozuzlenia. Určite sa oplatí vychutnať si tento vydarený projekt. ()

Marze

Režisér a Jonathan Sobol a autor scénáře Stephen Kunc účinně napodobují paperbackový styl, ale nedají se jim formulovat myšlenky do něčeho solidního. Je zde snaha zobrazit kulturu a zoufalství a trocha humoru. ()