Kiki sám podnikne riskantní operaci v utajení. Félix se obrátí pro radu na svého mentora, když vyeskaluje konflikt mezi policisty a překupníky. (Netflix)

Kaka

Trojka začíná postupně více a více rozvětvovat příběh, přičemž x dalších sekundárních postav se postupně zapojuje do hry. Zároveň velmi hbitě a dynamicky poodkrývá složitost a komplexnost s jakou byl celý tento megalomanský obchod s drogami vytvořen a zdatně ukazuje provázanost jednotlivých figur a departmentů na pomyslné šachovnici, potažmo problémy které vyvstávají při interakci mnohdy nesourodých postav a roztodivných charakterů. Hlavní prim samozřejmě jako vždy hrají rivalita a peníze. ()

Frajer42

Mírný dějový skok ději velmi prospěl. Pouštní travička už se dočkala sklizně a mexický Pablo Escobar se nám začal hezky vybarvovat. Dokonce už jsem si zvykl i na čmouda Peñu. Věřím, že tímto dílem byl odstartován hon narkobaronů, jak jsme zvyklí z předešlých sérií. Kvalitní epizoda. ()

MrEddie

Všude se točí prachy a s nimi korupce. Kiki nesnáší to nic nedělání a na vlastní pěst se nechá zaměstnat na marihuanových plantážích. Korupce a spousta prachů má však jeden problém...Ne každý ho unese. A to je také problém seriálu Narcos - Mexico. Všichni zde mají své ego a své bratrance.Takže se zabíjí navzájem. Postavy jsou nepřehledné a každý si pod vlivem ega dělá co chce. Proto jsou Narcos s Escobarem o dvě třídy lepší. Pablo měl vše pod kontrolou a kromě policie a FDA měl jednoho úhlavního nepřítele. V originálních Narcos je policie a vládní činitelé také zkorumpováni, ale ne do takové míry jako mexická policie. Kikiho účast na pátrání nemá žádný efekt, protože se jeho nadřízení řídí heslem "Podívej se my jsme tady hosti a místním se nelíbí, když se jim hrabeme v kredenci": Tři hvězdy. ()

• Písnička, která hraje na diskotéce, je „Pop Muzik“ od M. Ve 31. minutě hraje „Dame Amor“ od Chila Escobeda. Z jukeboxu hraje „Presente Y Pasado“ od Chila Escobeda. (Duoscop)
  • Tato epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)