Po setkání s Pachem představí Félix šéfům jednotlivých gangů nový plán. Walt dostane překvapivou pozvánku. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Bezkonkurenčně nejlepší díl celé série, kde se dokončila spousta dějových linek, uzavřela se spousta smyček, přibyla hromada mrtvol a celkově se krásně uklidila a prokypřila půda pro další (pravděpodobně velmi krvavou) sérii. Félix měl krásné plány a vize, jak udělat ze světa krásné drogové místo, ale trošku se přepočítal při jednání se svými poddanými. Po dvou sériích se tedy vracím takřka na úplný začátek, kdy se v čele jednotlivých plaz pouze vyměnili šéfové. Závěrečná zrada u kulatého stolu i dialog ve vězení byly úplně boží scény, kdy jsem si regulérně ucvrkával ze samé rozkoše. Nádherná podívaná. Celkové vyústění a nové dohody na pozadí - to poté byla přehlídka hnusu v ryzí podobě. Škoda, že této kvality nedosahovalo více dílů. [95 %] ()

Kaka

Nejlepší díl celé série a jen o chlup pod plným počtem bodů. Takhle si představuji zápletku a její vyústění. Dvě over-the-top dialogové pasáže a přesah dopadení Felixe bude naplno znát v další, třetí sérii, kde animals go free. ()

• V epizodě zazní píseň „Contigo En La Distancia“ od Cheo Feliciano a po ní následuje „No Me Hables De Ese Amor“ od Maria Alma. Při zatčení Félixe hraje „Tonada De Luna Llena“ od Simóna Díaze. Při rozdělování plaz hraje „Cielo Rojo“ od Davida Zaizara. (Duoscop)