Verdin se vysmívá agentům DEA, kteří ho mučí. Dealer opia Guerra dostane od Félixe nabídku partnerství. Benjamínova sestra Enedina má nový podnikatelský záměr. (Netflix)

Kaka

Začně to famózně provedenou scénou výslechu s ultracharizmatickým záporákem a končí ve chvílí, kdy bohyně (Teresa Ruiz) přijde navštívit klub. Navazování nových partnerství a snaha ukončování starých uprostřed nejsou až tak zajímavá. ()

Frajer42

Spoilery! Tak tato série zatím vůbec za ničím předcházejícím nezaostává. Dialogy jsou vybroušené k dokonalosti a celkově mi nesmírně sedí zvolený styl vypravování, který s dostatečným předstihem informuje o všem důležitém, seznamuje s náladou doby a politickou či sociální situací, což se hodí, protože o poměrech v Mexiku má dokonalé povědomí málokterý z diváků. Moc mě zatím baví zvolená sebranka, které budu říkat výběr z bobulí, která na zpackaný únos navázala zpackaným výslechem. Zatím se jich každopádně štěstíčko drží. Moc se mi líbí trhliny v nefungující mexické drogové "rodině" a vzduchem už začaly lítat i taková troufalá tvrzení jako kokainový monopol, což dává naději na hodně zajímavý vývoj série. Nechyběli ani černí bratři a velkolepá párty, na kterou se divák vzhledem k současné korona píčovině musí koukat s malou slzou v oku. [83 %] ()

muti

Tak ako sa v krstnom otcovi odohrávali čarovné scény na Sicílii, tu si pozrieme mexický vidiek, užšiu rodinu lokálneho šéfa. Navyše nám ukážu čo znamená legendárne mañana. Gallardo ma parádny prednes svojej globálnej vízie na ovládnutie trhu. Dokonca si správne zvážil ako si poradí s bottleneck of biznis čo je čakanie na prachy Bol by z neho dobrý CEO. Super su aj záverečné scény jeho prázdnej vily, ktoré sú v ostrom kontraste s obľúbeným opiovym dedkom. ()

• Na začátku epizody hraje „Juan N Guerra“ od Los Jilgueros Del Pico Real. (Duoscop)
  • V této epizodě si zahrál roli dealera rapper Quavo. (Punisher)