Úřad pro potírání drog obklíčí Rafův obří lán marihuany. Félix se snaží zabránit společníkům v odvetě. Kiki a Jaime se setkávají s vyšetřovateli. (Netflix)

6thSun

Úvodní přestřelka mimořádně stupidní, až se člověk zastydí, že se na další díl tohoto seriálu těšil. Pak se tvůrci srovnaj, i když to správný vysoko voltážní napětí přijde - podobně jako v případě minulý epizody - až v samotným závěru. ()

Frajer42

Pokud si někdo náhodou nebyl jistý, co znamená to kouzelné slůvko "dramatizace", kterým si tvůrci dávají právo mnohé scénky přikořenit, aby se nemuseli držet strohé pravdy, tak mu to bylo detailně vysvětleno během úvodní přestřelky. Člověk to tak musí brát a nad spoustou scén nestačí holt oči přivřít, nýbrž je třeba zavřít je úplně. Nejvíce bilo do očí, kterak špakáček Peña s 30 kily nadváhy vesele nekrytý pobíhal po válečné plantáži. Osobně jsem rád, že se konečně něco začalo dít. Kromě trochy střílení dojde i na pokus o kokainovou odvykačku a další roztomilé věci. Za mě rozhodně asi nejlepší díl této mexické série a začínám se těšit na velkolepé finále. Napětí totiž velice příjemně graduje. ()

Kaka

Úvodní akce je sice natočená na ručí kameru pobýhající za agentem DEA ala Saving Private Ryan, nicméně logisticky a strategicky je celá tahle úvodní pasáž jedna velká tragédie.Celkově tempo neslané nemastné a teprve na konci se začně opravdu dít něco, pro co máte zatnuté pěsti a netrpělivě čekáte jak to celé dopadne. ()

gep

takhle mimořádně blbou úvodní přestřelku, kdy profi vycvičená armáda přiletí s vrtulníky na drogovou plantáž, ale místo aby využila nadhledu, pláště vrtulníků a momentu překvapení, tak všichni vystoupí a začnou se chaoticky rozbíhat do stran a nechat se kosit překvapenými pěstiteli - přičemž druhý hlavní záporák nijak nechráněn ledabyle pobíhaje zastřelí asi 15 vojáků? A zloduch si vesele odjede jak Alvin Streight na sekačce, ač v záloze je 5 vrtulníků??? WTF? Tomu fakt někdo dává 5 hvězdiček??? ()

• Písnička, která hraje v této epizodě, je „Contrabando Y Traicion“ od Los Tigres Del Norte. (Duoscop)