Narcos: Mexiko - Série 3 (2021) (séria)

Život ve válce (S03E10)

(epizóda)
  • USA Life in Wartime

Mexická a americká policie intenzivně pátrají po Amadovi. El Chapo dává ve vězení najevo, kdo je tady šéf. Enedina dá úkol Ramónovi. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Samotný závěr jsem očekával v podstatně více kulervoucím tempu, ale stále se ve srovnání se zbytkem seriálů jedná o vysoký nadstandard. Velmi slušné zakončení. Nejvíce mě pobavila informace, že Amado údajně zemřel při plastické operaci, kdy si chtěl změnit vizáž. Jak jsem se z tohoto seriálu dověděl, tak jeho tělo bylo údajně identifikováno místní policií, poté se kamsi ztratilo a chirurgové byli nalezení mrtví. Takže bych očekával, že se mu přeci jen nějakým způsobem podařilo uplatit vládu a mohl se spokojeně oddávat životu s opičkou. Carlo BernardChris BrancatoDoug Miro - tato trojice pánů zkrátka umí a budu doufat v další seriál z drogového prostředí a je mi úplně jedno, kam se ho rozhodnou zasadit. Ve zklamání totiž nevěřím. Krásná práce a tisíceré díky za exkurzi do Mexika, které si dávám na seznam zemí, kam se rozhodně nechystám podívat. [90 %] ()

oasismanik

Samotný záver tretej série a pravdepodobne aj celého seriálu Narcos: Mexiko končí veľmi pomaly a viac menej pesimisticky. Opäť ale niet čo vytknúť, iba sa modliť, že tvorcovia budú pokračovať v tejto téme aj daľšími Narcos projektami, na výber je ich viac než dosť. A veľké plus za Semi-Charmed Life! ()

muti

Ak ste po druhej sérii pozerali seriál El Chapo, tak vás neprekvapí antiklimaxovy koniec Amada. Kráľ nebies dolietal celkom originálne, na to že vo svete narcos sa skončí buď v base alebo s guľkou v hlave. Ostatné postavy mali trošku predvídateľný koniec, ako napr policajt na voľnej nohe. Celkom mi chýbala dokrutka s Pachom, kde sme videli plánovaný záťah, ale netušíme ako skončil max ak si niekto pamätá jeho osud z pôvodného narcos). Na záver mohli povedať koľko novinárov každý rok zomrie v Mexiku aj v súčasnosti, aby bolo jasné že tento boj pokračuje a asi nikdy neskončí. Uvidíme či bude ďalšia séria, keďže chapov osud bol dobre zmapovaný v samostatnom seriáli. ()

Kaka

Zřejmě první závěrečný díl Narcos série, který nebyl přervaný střílečkami a finálními zúčtováními. Příběh o Fuentesovi je zkrátka trochu jiný, stejně jako jeho hlavní hrdina. Sympatické katarze u většiny hlavních postav. Funkční, chytré završení další výborné série. Co bude následovat ? Chapito ? ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)