Narcos: Mexiko - Série 3 (2021) (séria)

Vojenský zásah (S03E05)

(epizóda)
  • USA Boots on the Ground

Walt se přidá k mexické jednotce pod velením generála Rebolla, která chce pochytat zločince zodpovědné za masakr v Guadalajaře a smrt kardinála Posadase. (Netflix)

Kaka

Další poměrně velká akční scéna - přestřelka na ulici a k tomu chytlavé vyprávění, které pokračuje a graduje dále. Zatím pouze linie s juarezkym policistou je poněkud strnulá, sterilní a nezábavná, uvidíme, zda nehraje důležitou/klíčovou roli v celém příběhu. ()

Frajer42

Spoilery! Další skvělá epizoda, nicméně k několika věcem bych si troufl mít menší i větší výhrady. Především mě hrozně srala Waltova nepodporující žena a jsem přesvědčený, že té piče již v tomto seriálu stačilo a nebude nám znepříjemňovat svým časem na scéně veškeré nadcházející epizody. Past s knězem mi přišla šíleně průhledná a pochybuji, že se dva kluci rozhodli vydat na podobnou výpravu, tady bych očekával značnou odbočku od skutečných událostí, ale aspoň to vyústilo v nějaké to akční drama, které dosud nechybělo v žádné epizodě, pokud se nepletu. Jinak spousta kecání, ale děj se nám pohnul vydatným směrem, protože se nyní  dokořán otevřely dveře i pro další velká drogová zvířata. [83 %] ()