Během války kartelů z Tijuany a Sinaloy všechny zajímá, na kterou stranu se postaví Juárez. Amado má ale na Kubě vlastní plány. Ramón se chce pomstít Chapovi. (Netflix)

Kaka

Zajímavě zrekonstruované přestřelka na Guadalajarském letišti, které byla svého času ve všech světových médiích a moc pozadu nezůstává ani zápletka přetahované mezi hlavními drogovými gangy. Po šílených osmdesátkách a kostrbatém začátku devadesátých let se zde rýsuje potenciální kooperace, která z drogových dealerů vlastně udělá normální byznysmany. Klíčové body příběhu se docela obstojně drží v mantinelech "based on true story". ()

Frajer42

Spoilery! Další naprosto úžasná epizoda. Nebudu skrývat nadšení a na rovinu se přiznám, že se mi tyčí v trenclích mých 20 čísel prakticky po celou stopáž všech dílů. V rámci této epizody byla tedy moje erekce redukována pohledem na nevzhledného a bohužel i spoře oděného ženského opičáka, ale to byla jen krátká a naprosto zbytečná (zřejmě bylo třeba splnit přísná rasová nařízení Netflixu) odbočka z jinak naprosto famózní a nesmírně zajímavé drogové přetahované. Tato epizoda se tak nějak táhla v rytmu toho, že když se dva perou, třetí si někde na pozadí przní černé maso a dost možná se bude následně smát. Závěrečná naháněčka na letišti byla fenomenální a mrtvý prznitel dětí jistě správně vygraduje už tak obrovské drogové napětí. [88 %] ()

muti

Na konci druhej série vraví zbásnutý Felix veľkú pravdu - kým silnejší bratia a Chapo budú bojovať o moc, slabší Amado vyjde najsilnejší. A v tejto časti sa Felixova predpoveď realizuje. Darmo, bol to mastermind a svojich ľudí poznal. Prestrelka na letisku sa mi ale páčila viac v seriály El Chapo, kde sme videli aj linku kardinála, ktorý bol v zlom čase na zlom mieste. ()