Novinářka Andréa z Tijuany se na svatbě Enediny Arellanové s prominentním právníkem začne zajímat o mladé hosty. Walt přemýšlí, co dál. (Netflix)

Frajer42

Chválím nápad tvůrců seznámit či připomenout diváctvu seznam kartelů včetně současného rozložení sil a vlivu prostřednictvím svatby a následné after party. Oproti úvodnímu dílu rapidně ubylo akce a celé to mělo podstatně komornější atmosféru. Nicméně rozhodně to neuškodilo zajímavosti. Zatím se mi tato série moc líbí a to jsem, soudě dle průměrného hodnocení, viděl prozatím to nejhorší. [84 %] ()

Trevor

Séria Narcos taktiež musela podstúpiť neoliberálnu agitku rokov posledných a tak príbeh rozpráva mladá úspešná sebavedomá novinárka, ktorú na pracovisku šikanuje muž, pochopiteľne starší a na mexické pomery biely. Keby sa to vyskytne čas od času človek tomu možno aj uverí, takto je to iba ospravedlnenie toho že mainstream už takmer nik nečíta, spravodajstvo nik nesleduje. Ale to by ešte nebol najväčší prešľap. Totho neschopného Walta by ešte čo za dement nechal pracovať v DEA keď kvôli nemu zahučalo už hádam 20 nevinných ľudí??? Napriek tomu solídna svadba ako predkrm. ()

Kaka

Působí to jako příprava na pořádná jatka. Předlouhá expozice svatby, která bude mít velmi pravdědoboně zásadní roli v dalším rozvíjení příběhu a jeho postav. Navíc je pak už je jedna drzá novinářka, která si vyložene koleduje. Pozvolněji plynoucí epizoda, po níž obvykle příchází peklo. ()

• Na konci epizody hraje píseň „The Way I Lose My Mind“ od Carla Smitha. (Duoscop)