Romantická komedie zachycuje milostný trojúhelník teenagerů Veroniky, Sierry a Jameyho. Oblíbená roztleskávačka Veronica (Kristine Froseth) dá z legrace fotbalistovi Jameymu (Noah Centineo) místo svého čísla kontakt na oplácanou umělkyni Sierru (Shannon Purser) bez jejího vědomí. K překvapení všech tento vtípek nekončí fiaskem, ale naopak přináší mnoho pozitivního. Sierra si je od začátku vědoma, že Jamey si ji s někým spletl, ale jeho pozornost jí velmi imponuje, a tak se snaží vyhýbat odhalení pravdy. Problém ovšem nastává, když už páru nestačí komunikace po telefonu, ale chtějí se potkat osobně. Sieře nezbývá než vyhledat pomoc své nenáviděné spolužačky Veroniky, která si pak také začíná všímat Jameyho kvalit... (Candice)

oveckaoa

Pokud to porovnám s komediemi na Netflixu co jsem kdysi viděl (Stánek s polibky 1 a 2 a Všem klukům, které jsem milovala 1 a 2) tak mě to přijde zhruba na úrovni Stánku s polibky 2 a Všem klukům, které jsem milovala 2. Problém je v tom, že jsou zde jen dvě postavy Sierra a Veronica zbytek je úplně do počtu nebo zbytečný (navíc ta jedna roztleskávačka co tam hraje mě přijde , že hrála snad v každé z zmiňovaných komedií) humorově to taky za nic nestojí a máme zde jen zhruba jednu ani ne dvouminutovou scénu líbání na parkovišti jinak nic. Navíc zápletka nedává ve skutečném životě smysl nejpěknější holka ve škole by měla kluků tři prdele a ne naopak problém nabalit jednoho. Dám 60, ale je to takových mezi 40 a 50. ()

hansel97

Neurážlivá komedie ze střední, kterou asi zastíní fakt, že vyšla tak brzy po To All the Boys I've Loved Before. Shannon Purser je jako hlavní postava fajn, víc se o ní říct nedá, o něco zajímavější je možná roztleskávačka Veronica. Scenáristicky to není klasická středoškolská věc, což je dobré, ale žádný zázrak se nekonal. ()

Reesam

Kind of cliche. Proč nevybrat do hlavní role holku, co není na první pohled skinny bitch, která hraje, jak je over it, a přitom není, bude předstírat, že je právě ta typische skinny bitch, zamiluje se, a ono to rupne. Jo, to je klišé. A nezachrání to ani popová hudba, ani retro nádech (na který Netflix sází) a ani Peter Kavinsky (oh wait, vlastně Jamey). Je to hezký, ale není to nic, co bychom tu už neměli, žejo. Film, který bude mít sledovanost jen protože Netflix a už se na něj znovu nekouknete, což se třeba u To All Boys I've Loved Before říct nedá. Nah. ()

Malarkey

Další ze série amerických komedií, jejichž námětem je holka, které je náct a ráda by se zamilovala. Vlastně to ale bylo opět fajn. Podobné náměty amíkům docela jdou a málokdy se v nich ztratím. Ta dospívající dětská duše se v těch filmech vždycky nějak najde a jelikož je v této komedii sem tam i fajn vtip a dobrý hudební podklad, vlastně nemám důvod hodnotit hůř, než třemi hvězdami. ()

rikitiki

Zajímal mě Cyrano na americké střední, ale dočkala jsem se jen obvyklé historky o ošklivce s dobrým srdcem (aspoň, že vybraná herečka byla opravdu nepříliš atraktivní a ne nějaká modelka, kterou jen divně oblíkli) a rovněž hezounka s dobrým srdcem, kteří k sobě nakonec našli cestu. Lépe byl rozvedený vztah mezi ošklivkou (=Cyrano) a kráskou (=Kristián), která se nakonec ukázala, že není zdaleka tak blbá, jak se původně zdálo. Ale celkově: žádný zázrak, spíš rutinní průměr. ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (griph)
  • Cochise Zornoza, který hrál Jameyho hluchého bratra, je skutečně hluchý. (Royaldell)