Tajomstvo dračej hrobky

• Česko Bájní tvorové: Dračí hrobka (viac)

Travis Preston (Scott Adkins) a jeho chlapi odcestujú do Číny pátrať po tajomnej bytosti, ktorá by vlastne ani nemala existovať... Nespochybniteľným dôkazom toho, že je až brutálne skutočná je však to, že v jednej odľahlej dedine kdesi pánubohu za chrbtom spôsobila katastrofu nepredstaviteľných rozmerov! A tak si Travis a jeho spoločníci budú musieť poriadne pohnúť, pretože medzičasom sa na cestu na rovnaké miesto určenia vydal aj známy a mimoriadne nebezpečný lovec ľudí Harker (Dolph Lundgren), ktorý chce bájneho netvora uloviť! (TV Markíza)

Marze

Žádné velké umění, známí herci spoléhají na svůj šarm. Lundgren jako love monster se evidentně při natáčení bavil za další honorář, zatímco Scott Adkins s natáčením souhlasil, protože doufal, že si tím rozšíří svůj herecký rozsah nebo tak něco. Je to v prvé řadě nudné a nějak to nedává smysl. Krajina je tedy krásná. Shlédl jsem na TV Prima COOL, ale dívám se nejraději na Prima ZOOM dokumenty. ()

honajz

Docela hezká krajina. Jinak Dolph ani tak nebojuje s příšerně počítačově animovanými údajně prehistorickými tvory, kterých evidentně po planetě běhají desítky, jako spíš s partičkou agresivních ekologů, kteří by tyhle žravé a přerostlé jedince moc rádi uchovali naživu pro dobro příštích generací. Moc jsem Dolphovi fandil, ale tvůrci to pojali nějak jinak, co se dá dělat. Taková kombinace King Konga a Jurského parku, akorát se ještěrka nezamiluje do té Číňanky, jak by člověk čekal. ()

kaylin

I když jsem si myslel, že nejsem Adkinsův fanda, tak musím říct, že už mi ten jeho obličej natolik uvízl v hlavě, že se na ty jeho filmy i docela těším. Navíc film, kde hraje i Dolph Lundgren, to je něco, co bych si nechtěl nechat ujít. K tomu všemu tady jde o zvířata, která by neměla žít, a ke všemu jsou animována strašnými digitálními triky. Je to špatné, je to klišé na klišé, ale stejně je to taková strašná zábava, že to prostě dáte. Anebo se na to ani nebudete dívat. Docela jsem se bavil, takže proč ne. ()

Qeo

Nechal jsme se přesvědčit vysokým počtem stáhnutí. Ale tak už po 10 minutách jsem toho začal litovat. Neměl jsem bůh ví jaký očekávání, ale tak aspoň efekty mohli být na lepší úrovni. Respektive efekty nebyli úplně špatný, ale s okolím absolutně nekomunikovali a herci jakoby ani nevěděli kam se mají dívat, kam uskočit, odkud přijde rána a tak podobně. Sečteno a podtrženo: snad jen s lahví vína. ()

Terva

Čekal jsem blbost na bázi Asylum, ale byl jsem celkem překvapen. Ano, triková stránka je strašná, ale myšlenka a obsah je celkem slušný. CITÁT - Biologové nám tvrdí, že všechny druhy už byly objeveny........... Dolfík je klasický, jako skoro v každém posledním filmu, ale nedostává zde tolik prostoru a tak je čas na jiné herce. A těm to celkem jde. DIALOG - Chytil jste ho? Nechytil. Ale chytím............. Není to žádný supr film, to ne, ale jako celek to funguje a já se přes to přenesl a dokoukal- CITÁT - Jste předvídatelný........... ()