Kuroki Sajaka se za tři měsíce vdává, a tak právě skončila v práci, protože se má stát ženou v domácnosti. Na velký den se těší, ale její nastávající si není moc jistý, že chce v životě právě tohle, a tak když se Sajaka vrací po rezignaci domů, najde ho s cizí ženou. Tím se svatba ruší. Ale co teď bude se Sajakou? Bez práce a se zlomeným srdcem jí Usami Hiroto, šéfredaktor populárního časopisu, nabídne práci, která má ovšem háček – do šesti měsíců se musí Sajaka vdát a zároveň o procesu hledání psát do časopisu články, nebo o práci přijde. (Zíza)

Zíza

Průměrná romantika, jak skoro třicetiletá dostane chvíli před svatbou kopačky, ale následně na to aspoň dostane pracovní nabídku, kdy začne pracovat pod poměrně extravagantním šéfem. Ten jí dá podmínku, že se musí do půl roku vdát, jinak dostane padáka. A ještě o celém půlročním procesu musí napsat články. Prostě taková normální situace. Nejprve to zkouší dát zase dohromady s bývalým, ale pak se na scéně objevuje o něco mladší pohledný cukroušek, tak proč ne s ním? Dobré na tom je, že skoro až do konce není úplně jasné, s kým hrdinka skončí. S cukrouškem nemá moc dobrou chemii, ale mezi ní a šéfem to skvěle blýská a lítají mezi nimi dobré dialogy. Všichni jsou tak aspoň trochu ujetí – čest pár výjimkám – a seriálově stereotypní, ale tak proč ne. Romantická komedie s růstem hlavní postavy. Pro mě spíš nudnější záležitost, ale v žánru fajn. Slabší 3*. ()