NikiVai

Třetí série mi přišla už nějak moc překombinovaná, to věčné lezení do a z Malivora mi přijde, jak kdyby scénáristům docházely nápady. Hope mi už leze na nervy a Landon vlastně taky. Samozřejmě, že budu koukat dál, ale ne s takovým nadšením, jaké jsem cítila po druhé sérii. ()

Tom10000

3.série patří hned za druhou k nejzajímavějším. Přibývají noví hrdinové,  naopak umírá část ze záporných. Černá magie nadělá ještě spousty problémů a největší proměnou projde jak Landon, tak i Hope s Lizzie. Josie si najde novou lásku. SPOILERY: Landon se vrací z vězeňského světa. Není to však tak docela on, jak se Hope ujistí. Ona sama propadá záchvatům vzteku a zoufalství, čímž ohrozí i životy jiných. Josie se rozhodne opustit Salvatorovu školu a na Mystic Falls High nachází novou přítelkyni Finch. Necromancer se vrací z vězeňského světa, kde skončil s Malivorem, ale tentokrát jako dobromyslný Ted. Hope činí těžké rozhodnutí: zůstat pouze Hybridem, či použít svoji plnou tribrydí moc? Landon se stane skořápkou pro Malivora, a tak ani rozchod s Hope neučiní žádné větší drama, ačkoliv Hope sama zatává jiný názor. Cleo, nová studentka, se ukáže jako múza, jež umí přivolat inspiraci. Dozvídáme se o ní mnoho překvapivých věcí, kupříkladu její společnost s Leonardem da Vincim. Landon před událostmi s Malivorem již není fénixem. Stává se tedy hlavním středobodem Hopiina života. Lizzie se vydává na cestu klidu. I na konci série si ona nachází nového kluka (...). Rozhodně dobrá série, již se nemůžu dočkat října a 4.série, pokračování. 90 procent. ()