Hope učiní Kenovi nabídku, kterou musí přijmout. Cleo je pomstychtivá. Super oddíl se připravuje na svůj životní boj. Landona překvapí nečekaná návštěva. (HBO Max)

Tom10000

19. a předposlední díl 4.série. Dcera Kena vytvoří mocnou zbraň, s níž může její otec zabít Hope. Ona sama ho však předčasně vyzývá na souboj. Dle tradic nemůže odmítnout, a tak příjimá. Celá škola se připravuje na střetnutí, které má rozhodnout o životech jejich i Kenova. Na jeho straně se však ocitne, pro Hope a další, nečekaný spojenec - Aurora. Ta však už v první fázi souboje umírá, a to Kenovou nešťastnou ránou směrem k Hope. Něco však dokázala. Účinnost zbraně s Božskou silou, plnou popela z rudého dubu, jenž Hope dost ublížil. I tak se ale naše tribrydka nevzdává a nakonec, s velkou pomocí od Cleo, zbavuje svého nepřítele nadobro. Umírá Ethan, zapálený do pomoci svých přátelů. Landon se musí postarat o návrat Kaleba, Jeda a i Miltona do života za cenu otupení svých emocí. Aurora dostává vikingský pohřeb. Cleo dosáhne své pomsty. 95 procent. ()